.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

piątek, 31 stycznia 2014

Kolejny trailer Winter's Tale

Premiera Winter's Tale coraz bliżej i Warner Bros Pictures wypuściło kolejny, czyli drugi trailer filmu.
Linkujemy go tutaj i czekamy na premierę kinową. Oczywiście promocja filmu to nie tylko trailery, postery, spoty i bannery, to tez wywiady. Tak się składa, że w naszej , czyli polskiej prasie teraz wywiady z Colinem Farrellem dotyczą poprzedniego filmu, czyli Saving Mr Banks, za to światowa prasa promuje już Winter's Tale i z tego powodu mamy sporo Colina. A będzie jeszcze więcej.
I jeszcze coś w rodzaju uzupełnienia, ponieważ często gubią się linki do ciekawych wywiadów, bo są wrzucane tylko w komentarzach tu zgrupujemy w jednym miejscu:
Collider - wywiad opublikowany w połowie grudnia 2013, przeprowadzony w czasie junketu Saving Mr Banks, ale jako exclusive czyli specjalny czas dla dziennikarza.

13 komentarzy:

 1. w ten i chyba również w przyszły weekend odbywa się press junket Winter's tale

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a gdzie link? kłamiesz!

   Usuń
  2. a do czego ma być link?

   Usuń
  3. Upcoming Junkets

   February 7, 2014 - Winter's Tale (2/7-9)

   Aha i niektórzy domagają się linków, bo inaczej osoba, która zarządza tym blogiem kłamie.
   Wystarczyłoby poszperać w necie i tu wkleić informację prostującą, zamiast zarzucać komuś kłamstwo.

   Powyższe znalazłam tutaj:
   http://www.criticschoice.com/junkets/

   Usuń
  4. z tym linkiem jest jeden problem, jest aktualizowany na bieżąco i niedługo ten wpis z datą 7 - 9, wpis zapowiadający najbliższe junkety zniknie, natomiast w momencie googlowania, zanim wejdzie się na tę stronę mozna doszukać się info, że junket powinien być równiez w ten weekend

   Usuń
 2. Zauważam straszną agresję w komentarzach anonimowych i nie rozumiem dlaczego...

  OdpowiedzUsuń
 3. Anno, masz przecież " gumkę". Ja tak sie zastanawiam, czy ta złosliwość ( chęć wywołania pyskówki?)dotyczy bohaterów bloga, czy autorów ?Może jakaś zazdrość?

  kinga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kinga
   Nie, to co napisała osoba Anonimowa 1 lutego 2014 11:23 jest napisane w stylu (za przeproszeniem) siusiumajtki.
   Osoba dorosła w ten sposób by nie napisała.
   Ten wpis powinien pozostać - ku przestrodze.

   Usuń
  2. Moim zdaniem ten wpis jest wymierzony w ABP i w Anne, chyba za to ,że nie pozwalają na pyskówki,,ze nie można wyrazic swoich frustracji i obrażać swobodnie i Alicje i Colina i nawet ich dziecko.
   kinga

   Usuń
 4. http://www.nzherald.co.nz/movies/news/article.cfm?c_id=200&objectid=11195003

  hmmm, chyba autor miał na myśli Henia...

  After dropping 4-year-old son James to school, the actor has stepped out from a few months downtime playing dad to his two lads to talk about his latest flick A Winter's Tale.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do szkoły chodzi James a Henio do przedszkola

   AXN

   Usuń
  2. to nic nie szkodzi, po angielsku tak się pisze też odnośnie do przedszkola, widziałam takie opisy np. przy artykułach o Sandrze Bullock.

   Usuń
  3. tu przykład
   http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2536829/Sandra-Bullock-takes-little-Louis-school-hours-triple-success-Peoples-Choice-Awards.html

   a ja radzą wszystkim brać poprawkę, na to, by pamiętać, że nasza rzeczywistość nie zawsze odpowiada rzeczywistości anglojęzycznej...

   Usuń