.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

sobota, 29 marca 2014

Pokaz The Girl is in Trouble w Nowym Jorku

Wczoraj NASZ SPECJALNY KORESPONDENT miał okazję zobaczyć na wielkim ekranie THE GIRL IS IN TROUBLE.Pokaz odbył się w ramach imprezy New Voices in Black Cinema, która ma na celu promocję twórców ciemnoskórych. Po pokazie odbyło się spotkanie z producentem filmu i najprawdopodobniej z jednym z odtwórców drugoplanowych ról. Na zdjęciu pierwszy z lewej to moderator dyskusji Tambay Obenson, w środku Ryan Silbert producent i facet w czerwonych spodniach, na razie nie zidentyfikowany.
 Ale wszystko przed nami.... na razie pierwsze, na gorąco, wrażenia naszego korespondenta..... Alicja gra Szwedkę - muzyczkę, która przeprowadziła się do NY i wplątała w morderstwo. Grała główną rolę, ona i Columbus to głowni bohaterowie.. Film się dobrze oglądało. Film to taka praca dyplomowa na zakończenie graduate school na NYU.... więcej info po południu.

28 komentarzy:

 1. Just saw @ColumbusShort1 in The Girl Is In Trouble at #BAM...great story...great acting. New Voices in Black Cinema is a lovely event.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ryan Silbert ‏@RyanSilbert 5 godz.

   Thanks to @actnowfilmstage and @BAMcinematek for a terrific the girl is in trouble NYC homecoming

   Usuń
  2. ActNow Foundation ‏@actnowfilmstage 10 godz.

   "There is a real appreciation of the ambition of the film." On the director Julius Onah's new opportunities in Hollywood.

   Usuń
 2. fajnie, że mamy źródło z pierwszej ręki. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i fajnie, że wiemy, że ten film istnieje i że Alicja nie ma w nim jedynie kilkudziesięciosekundowego epizodu

   Usuń
  2. A czy w jakimkolwiek filmie, w którym gra Alicja ma ona epizod kilkudziesięcioSEKUNDOWY?
   Nie liczyłam jej "wejść" w Bitwie pod Wiedniem, ale tam pokazuje się w miarę często.

   Usuń
  3. na Bitwę lepiej spuścić zasłonę milczenia, nie wiem czy pokazuje się w miarę często, ale w sumie to epizod, chyba mało znaczacy
   a tekst o epizodzie trwającym kilkadziesiąt sekund dotyczył dorobku innych aktorek, które próbowały zaistnieć w Hollywoodzie...

   Usuń
  4. A tego węża to dostała złosliwie "po znajomości" ,z takiej "polskiej zazdrości", bo sama Alicja dobrze grała, zebrala cięgi za nie swoje winy.
   kinga

   Usuń
  5. Dla ścisłości,nie dostała "węża", była nominowana.

   Usuń
  6. Prawda, zagalopowałam się.
   kinga

   Usuń
  7. a wy tu znowu? kolejny temat? kinga jak mogła taka fanka się pomylić? A jak mam wyrazić swoje zdanie, to sądzę, że nominacja to raczej nie złośliwość, nie polska zazdrość, tylko przestroga, żeby się szanować, a nie brać byle co. pozdro gaga

   Usuń
  8. gaga
   A znasz scenariusz Bitwy? Czytałaś go?
   Skąd wiesz czy nagrywane sceny nie odbiegały od tego co w nim było?
   Przecież to nie aktor ma ostatnie zdanie przy ostatecznym tworzeniu filmu.

   Jeżeli już, to możemy jedynie oceniać grę konkretnego aktora w filmie, a nie filmu jako całości.

   Usuń
  9. Kindze zdarza się mylić, na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, ze staram sie przyznawac dp swoich błędów.
   Pana Skolimowskiego, tak doswiadczonego i uznawanego człowieka w branzy, nie było odwagi tknąć.A tu sie należało, chociazby za mimike. No jesli taki fachowiec przyjął role, nie wyczuł co się kręci, to jak mozna miec pretensje do Alicji. O innych fachowcach utytułowanych bardziej niz Alicja nie wspominam.
   Koniec tematu z mojej strony.
   kinga

   Usuń
 3. tam nikt dobrze nie zagrał...sorry. Oczywiście chodzi mi o Bitwę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jesli montażyści potna tasmę w nieodpowiednich miejscach to nie ma siły aby dobrze to wyszło, a tak jest z Alicja w tym filmie
   kinga

   Usuń
  2. Tak jak napisała ABP - spuśćmy .... zasłonę milczenia.

   Usuń
  3. kinga, proszę cię, odpuść sobie, to fatalny film, grają źle i nie udawajmy, że nie wiemy o tym.

   Usuń
  4. Meg , możemy spuścić, ale do końca nigdy, bo w sieci widnieje . Może warto, by gdzies głos w obronie aktorki istniał, bo ja się na taka krytykę nie zgadzam.
   kinga

   Usuń
  5. ABP, pozwól mi wyrazic swoje zdanie.
   kinga

   Usuń
  6. Kinga,możesz wyrazić swoje, ja mogę swoje, może się nie znam, ale ja uważam, że lepiej do tego dzieła sie nie przyznawać i nie umieszczac w demo....

   Usuń
  7. ABP, tak sie nie da, nawet jak Alicja, czy my udamy,ze tego nie było.Tez nie chce do tego wracać.
   kinga

   Usuń
  8. Kinga, nie za bardzo wiem o co ci chodzi, każdy aktor ma jakieś wpadki, to była wielka wpadka i tyle, ja nie będę bronić gry alicji, bo to nie był film do pokazania jak się gra, tylko odwalenie zapisu w kontrakcie, aktorzy zostali wpuszczeni w kanał przez producenta i tyle, możliwe, że scenariusz pierwotny był inny, może obsada wstępna była zupełnie inna, planowana oczywiście, ale wyszło jak wyszło i lepiej przyznać, ze to była wpadka niż wmawiać, ze to była dobra gra, bo nie była, bo reżyser jest kiepski, bo to była prowizorka a nie film z rozmachem, a udawadniając, ze Alicja w tym filmie grała na dobrze, tylko jej robimy krzywdę.

   Usuń
  9. szanuje twoje zdanie, mam swoje.
   kinga

   Usuń
 4. Dziewczyny o co tu chodzi? w końcu, wszystkie wiemy, że reżyser wtopił, że to jest beznadziejny film, pamiętamy jakie były zapowiedzi, gdzie film miał być kręcony, kto miał w nim zagrać w pierwszej wersji, wiemy, że mógł nie powstać, wiemy, ze polski producent zrobił na nim biznes, bo sprzedał go szkołom, a sprzedał go bo grały w nim polskie gwiazdy, bo pojawiły się nazwiska na topie, nikogo nie obrażając nie aktorzy, którzy teraz sa nagradzani, nie, ci których nazwiska w momencie kręcenia były wszystkim znane. Może to był dla niektórych biznes łączony? Dlaczego się zdecydowali zagrać, do końca się nie dowiemy, ale chwały im to nie przyniosło, więc szkoda, że Alicja tak jak Weronka nie odpuściła tej roli i tyle, widocznie ma złych doradców.

  OdpowiedzUsuń
 5. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=627729230636217

  OdpowiedzUsuń
 6. mam taką samą sukienkę i w tym samym kolorze co Alicja w filmie

  Alex

  OdpowiedzUsuń