.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

środa, 30 kwietnia 2014

Okładka i wywiad w lokalnej prasie

W dzisiejszym numerze lokalnej gazety  The Kerryman ukazał się wywiad z Colinem i relacja z jego sobotniej wizyty w ośrodku Home From Home dla dzieci niepełnosprawnych w Ballydowney.
a tu jeszcze link do artykułu z Independent.ie

6 komentarzy:

 1. o ogrodzie:

  Colin Farrell

  Arriving at the Ziegfeld Theater for the debut of his film Winter’s Tale, actor Colin Farrell told AD he does have a garden. “I have one that is almost magazine worthy,” he boasted. “It has to do with Tim Curry, who lived in my house. Tim Curry is a purveyor of properties: He inhabits a house for two years and does a lot of restructuring work, and my house was one of those. Tim lived there for two years. The back garden is really beautiful. He did an amazing job.

  http://www.architecturaldigest.com//blogs/inquisitive-guest/2014/04/celebrity-gardens-landscape-design-article

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.independent.ie/irish-news/colin-farrell-lends-star-power-to-help-out-parents-of-children-with-special-needs-30234542.html

  OdpowiedzUsuń
 3. na planie powinna pojawić się Rachel Weisz, może dzięki temu będą kolejne zdjęcia z Lobstera...

  OdpowiedzUsuń
 4. https://twitter.com/JimmyDeenihanTD/status/462254158112763904/photo/1

  OdpowiedzUsuń
 5. http://film.onet.pl/wiadomosci/alicja-bachleda-curus-zada-za-duzo-pieniedzy-za-role/y4y2j

  OdpowiedzUsuń