.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

poniedziałek, 14 lipca 2014

Na lotnisku we Frankfurcie

Na instagramie pojawiło się zdjęcie, które umieścił znajomy Colina z planu "Fright Night" - przedstawiciel technicznej części ekipy. Fotka została zrobiona na lotnisku we Frankfurcie, gdzie docelowo leci aktor-nie wiadomo jak na razie... Zwraca uwagę fakt, że wygląda identycznie jak w filmie "Miss Julie"-czyżby dokrętki "last minute"?

7 komentarzy:

 1. bo chyba Robert nas nie podpuszcza wrzucając starą fotę?

  OdpowiedzUsuń
 2. widzieliście to

  DEMENTUJEMY!
  Pragniemy poinformować, że w sprawie roli w serialu LEKARZE magazyn SHOW zamieścił nieprawdziwe informacje na temat Alicji. Prawda jest taka, że Alicja dostała propozycję zagrania w serialu LEKARZE bez castingu, której nie mogła przyjąć ze względu na zobowiązania w Stanach i dopiero po tym, gdy poinformowaliśmy produkcję o tym fakcie, zorganizowała ona zdjęcia próbne dla innych aktorek. Producent serialu Dorota Chamczyk może potwierdzić, że Alicja nie brała udziału w castingu zatem nie mogła go przegrać. Wydarzenia opisane w SHOW są nieprawdziwe. Monika Kaczmarek, Agencja Knock knock Actors

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo nas to cieszy, że agencja zareagowała, dlatego pozwalamy sobie na opublikowanie tej informacji w celu uspokojenia tych, których doniesienia te martwią,

   Usuń
  2. Prosze, jednak powazanie ma, bo dostala propozycje bez castingu!
   i

   Usuń
  3. znakomicie to znaczy,ze ten blog jest potrzebny i są już tego skutki

   Usuń
 3. BRAWO
  że agencja szybko odpowiedziała na facebooku na te obrzydliwe insynuacje pod adresem Alicji.

  Oby tak dalej !!!

  OdpowiedzUsuń