.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

sobota, 20 września 2014

Alicja też na lunchu

Tak się składa, że i Alicja została sfotografowana nie tyle na, co po lunchu, w Gdyni. Jak wynika z doniesień naszych mediów, jadła razem z rodziną Woźniak - Starak. Przyznajemy, że zauważamy ostatnio skłonność Alicji do podwójnych nazwisk.

3 komentarze:

 1. cytat z posta "zauważamy ostatnio skłonność Alicji do podwójnych nazwisk" - a może to osoby z podwójnymi nazwiskami mają skłonność do Alicji.
  Ina

  OdpowiedzUsuń
 2. Zarowno Piotr jak i Sebastian z podwojnymi nzwiskami toznajomosci od prawie zawsze.
  kinga

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dobrze widziec Alicje radosna.
  kinga

  OdpowiedzUsuń