.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

czwartek, 18 września 2014

Colin na burgerze

A właściwie po wyjściu z restauracji w LA. Jak widać na zdjęciach nie był sam, tylko z Sachą, który widoczny jest przy samochodzie.
Zdjęcia: Daily Mail.

3 komentarze:

 1. no i mamy taka sytuację, że oboje się pojawili na "nocnych" zdjęciach
  więc nie komentujcie bez sensu fotek z posta powyżej, bo:
  a/są tylko 3 i nie wiemy jak wygląda szeroki plan, a po ostatnich doświadczeniach powinniście pamiętać, że dopiero widząc szeroki plan można ocenić sytuację
  b/ nawet komentujący bezpośrednio artykuł zwracają uwagę, że news jest treściowo bez sensu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a z szerokiego planu wynika, ze był z nim ten sam towarzysz co w Grecji i na siłowni....

   Usuń
  2. Właśnie nie mogłam go skojarzyć ,ale po przejrzeniu zdjęć i twej opinii ABP to tak. Co do zdjęcia,to oboje mają klucze do,aut więc razem nie byli,chyba!? Krysia

   Usuń