.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

sobota, 20 września 2014

Colin na lunchu

Spróbujemy jakoś ogarnąć całość, choć mamy z tym wszystkim drobny kłopot, bo nie wiemy dokładnie kiedy zostały robione poszczególne zdjęcia, No i zaczynamy. To fotka z twittera, która jest na tyle niewyraźna, że może sugerować wszystko.
 Colina rozpoznać łatwo, ale osobę towarzyszącą od razu już niekoniecznie.

4 komentarze:

 1. Post z tym zdjęciem jest po to, by zwrócić uwagę na błędy, jakie często się popełnia interpretując zdjęcie lub newsa na gorąco

  OdpowiedzUsuń
 2. http://fan-girl.org/2014/09/colin-farrell-with-mother-out-and-about-in-la/

  OdpowiedzUsuń
 3. Colinek z mamusią wyglądają jak zakochana para :)
  Bolo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. piszesz głupoty, Bolo !
   Ina

   Usuń