.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

środa, 24 września 2014

Remanenty z Gdyni i .....

Wrzucamy jeszcze zdjęcia, które choć dzisiaj zostały opublikowane, zrobione zostały w zeszłym tygodniu w
Gdyni, prawdopodobnie przed próbą sobotniej gali. Na części z nich widać, jak Alicja idzie do Teatru Muzycznego, w tym pakiecie są też zdjęcia ze spotkania z Piotrem W-S, w jednym z gdyńskich lokali, na kawie i drinku.


A teraz parę słów KOMENTARZA, bo odczuwamy pewien dyskomfort. Otóż jakiś czas temu ujawniłyśmy nazwisko towarzysza Alicji ze zdjęcia spod marketu, które to nazwisko teraz publikowane jest we wszystkich polskich, rzecz jasna, plotkarskich mediach. Wówczas wydawało się, że usprawiedliwia nas fakt, że to nazwisko operatora filmu  POLARIS, którego produkcję Alicja zapowiedziała. Można się było spodziewać, że lada moment pojawią się jakieś zdjęcia z planu potwierdzające rozpoczęcie produkcji. Wiemy oczywiście, że to produkcja niskobudżetowa i trudno liczyć na zdjęcia agencyjne, ale przecież obecnie powszechne jest publikowanie zdjęć na instagramie, facebooku, czy twitterze. Aż się prosiło takie zdjęcie na fanpage aktorki, nad dementi, które pośrednio zapowiadało tą produkcję. Niestety na temat filmu cisza, a operator w mediach funkcjonuje jako kolejny partner aktorki.

11 komentarzy:

 1. to wszystko przez Jasię, ona zgadła kto to jest :(
  Zenek

  OdpowiedzUsuń
 2. Jasia, nie Jasia, całkiem możliwe, ze ktoś kto robił research

  OdpowiedzUsuń
 3. Alicja ubrana modnie po Hollywoodzku
  widać monitor więc pewnie umówiła się w kawiarence internetowej aby porozmawiać z synkiem/tak myślę a gdzie to już znak zapytania
  Ania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu skarbie ona ma laptopa :)

   Usuń
  2. hej, czy możesz jakoś się podpisać, tu mamy takie zasady

   Usuń
  3. To nawet nie jest laptop tylko ekran kasy fiskalnej, widać pasek na karty płatnicze,stoi na blacie pod ścianą a nie na blacie baru... ahh te domysły, tak powstają plotki właśnie, domysły i pomysły, halo! jak czegoś nie wiemy to nie piszemy, P.S. nie chce być zgryźliwa, piszę dla przykładu.. Uśka

   Usuń
  4. i fajnie, ze napisałaś...

   często jest tak, że wyciąga się wnioski na podstawie zdjęcia, które jest tylko wycinkiem całości, wąskim kadrem,
   a jak spojrzeć na szeroki kadr to wnioski są inne, szkoda, ze nikt z komentujących nie napisze potem, sorry, pomyliłem się

   Usuń
 4. Życie na Gorąco

  Żegnaj lato na rok... Tak śpiewała pani Zdzisława Sośnicka. A my kochamy jesień i zaglądamy do 39 numeru. W środku gazety gorąco od uczuć: Kto zaprosił Alicję Bachledę-Curuś na festiwal do Gdyni? Za co kochają dzieci Radka Majdana? Co naprawdę sie dzieje u Izabeli i Kazimierza Marcinkiewiczów? Gdzie kręcił swój najnowszy film Tom Cruise? Rozmawiamy z Ireneuszem Dudkiem i pytamy skąd czerpie siłę do działania. Jest reportaż o Pani Hannie, która schudła dzięki nam oraz artykuł co to jest „kuchnia 5 przemian”. Upieczemy razem czekoladowe ciasta i podsuwamy pomysły na pyszne steki. Będzie jesiennie - z nami będzie to piękna polska jesień.

  https://www.facebook.com/zycienagoraco/photos/a.864019840275550.1073741918.350932381584301/864019913608876/?type=1&theater

  OdpowiedzUsuń
 5. http://plejada.onet.pl/styl-gwiazd/sukcesy-i-porazki-modowe-minionego-tygodnia/df7se

  OdpowiedzUsuń
 6. W dyskusjach na waszych blogach panuje totalna cenzura!
  Ania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na naszych blogach?
   czyli na których?

   Usuń