.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

sobota, 25 października 2014

Międzynarodowy Tydzień Świadomości o EB

Co roku w ostatnim tygodniu października odbywa się Międzynarodowy
Tydzień Świadomości o EB. Bez względu kraj, podczas tego tygodnia wszyscy się jednoczą i uczestniczą w globalnej kampanii, która ma poinformować ludzi czym jest ta choroba i z jakimi problemami spotykają się na nią cierpiący. Szuka się wówczas sponsorów i darczyńców, na walkę z chorobą. Jedną z osób współpracujących z irlandzkim oddziałem stowarzyszenia DEBRA jest właśnie Colin, to jego wiadomość do społeczeństwa.

1 komentarz:

  1. http://stopklatka.pl/wiadomosci/-/138544782,doctor-strange-wybrany-benedict-cumberbatch-zagra-slynna-komiksowa-postac

    OdpowiedzUsuń