.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

niedziela, 5 października 2014

Oficjalna strona internetowa "Polaris"

Ostatnio pokazywałyśmy Wam zaktualizowaną stronę filmu "The American Side". Teraz zamieszczamy screenshot oraz link oficjalnej strony filmu "Polaris".
A to streszczenie fabuły po angielsku:

A psychologically traumatized war photographer is locked in a desperate struggle to protect her secrets and escape her inevitable return to the Middle East.

Polaris is a dramatic portrayal of the manifestation of post war trauma amidst the desperate perseverance of hope and love. The story centers primarily around three main characters, Poorya, Baran and Daniel. Due to circumstances beyond their control, Poorya and Baran, husband and wife, are forced to take refuge in the home of Daniel, a nearby neighbor. As the story unfolds, the underlying conflict and hidden secrets of the characters emerge until the situation ultimately reaches a point of no return.

119 komentarzy:

 1. co ciekawe w opisie zarówno na stronie jak i na IMDb zniknęło, że to "Iranian photograper". No to tylko trzeba jej imię zmienić, skoro Iranki nie gra...

  OdpowiedzUsuń
 2. Aż boje się mysleć,że informacja o Annie przybylskiej jest prawdziwa.

  OdpowiedzUsuń
 3. http://www.aniaprzybylska.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdynia, 5 października 2014 r.
  Z trudnym do wyrażenia bólem w sercu pragnę zawiadomić, że w dniu 5 października 2014 roku po ciężkiej walce z chorobą zmarła Anna Przybylska. Odeszła w spokoju, w gronie najukochańszej rodziny.

  W imieniu rodziny i najbliższych proszę wszystkich o zrozumienie i uszanowanie prywatności tych, dla których od dziś tak wiele się zmieniło...

  Małgorzata Rudowska

  OdpowiedzUsuń
 5. Wielka szkoda.
  Kinga

  OdpowiedzUsuń
 6. Cytuję GRAZIĘ, to cały artykuł:

  Alicja Bachleda-Curus zagra w filmie, który wyprodukuje Piotr Woźniak-starak! Będzie to historia o mafii, kobietach i wyborach Miss Polski.

  Nagrodę za najlepszy film na tegorocznym festiwalu w Gdyni Piotr Woźniak-starak odbierał wzruszony. Zauważył, że wreszcie może powiedzieć o sobie: producent filmowy. My możemy dodać: I to bardzo dobry! Jedyny, któremu udało się namówić do udziału w swoim filmie Alicję Bachledę-Curuś. Gwiazda już za kilka miesięcy stanie na planie nowej produkcji Staraka o...ustawionym przez mafię konkursie Miss Polski. Film wyreżyseruje Jan Komasa (twórca "Miasta 44"), co obrazowi wróży jak najlepiej. Wreszcie doczekamy się polskiej roli Alicji, która od czasu "Pana Tadeusza" i "Syzyfowych prac" nie zagrała u żadnego rodzimego twórcy.

  OdpowiedzUsuń
 7. co do strony internetowej,
  kurcz, wolałabym zamiast strony zdjęcia z planu!
  za dużo tych stron internetowych do oglądania, ja wolę obejrzeć film!

  OdpowiedzUsuń
 8. http://www.chicagotribune.com/entertainment/celebrity/chi-colin-farrell-chicago-international-film-festival-20141006-column.html

  OdpowiedzUsuń
 9. http://www.chicagofilmfestival.com/product/1784/

  OdpowiedzUsuń
 10. http://www.pb.pl/3884534,72690,bogowie-wyniosa-syna-miliardera

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja tylko zauważę, że bez kasy rodziny i przyjaciół rodziny, producent Piotr chyba by miał znacznie trudniej...

   Usuń
  2. przeczytałaś cały wywiad?
   E!

   Usuń
  3. czytałam i uważam, że gdybyś ty przeczytała nie napisałabyś takiego komentarza, takie ocenianie po pozorach jest bez sensu
   E!

   Usuń
  4. więc napisz proszę, co jest więcej w tym artykule,
   choć ja uważam, że jednak PWS ma z racji swojego pokrewieństwa znacznie większe możliwości na pozyskanie finansów niż osoba nie związana z żadnym biznesem
   ale jeśli mnie przekonasz, ze jest inaczej, to ok. zgodzę się z tobą

   Usuń
  5. Oczywiście finanse to nie wszystko ale też nie każdy może je pozyskać, nawet jeśli ma bogatych rodziców, ten facet jest profesjonalistą w każdym calu, zna się zarówno na biznesie (sam przyznaje, że uczył się od rodziców), jak również na branży filmowej. Jest wizjonerem z planami na przyszłość , które krok po kroku realizuje. Wygląda na to, że wprowadza nową jakość w produkcji polskiego filmu i ma szansę na sukces. Polecam artykuł.
   E!

   Usuń
  6. ale to, ze napisałam, ze mu łatwiej, to nie zarzut, tylko stwierdzenie faktu.
   W sytuacji obecnej, gdzie już nie jest tak łatwo znaleźć sponsora, albo ulokować produkt, bo czasy nie te - chodzi o czas i miejsce akcji, to choćby nie wiem co, on ma troche łatwiej, bo jak widać jednak wsparcie rodzinnej firmy było.
   miał tez dobry scenariusz,dzięki współnikowi, więc to też atut, jak ich firmie się uda to nic tylko się cieszyć.

   Usuń
  7. Rozczarowałam sie jednak tym, ze on mieszka w Polsce i tu pracuje. Wcześniej donosiły nasze media, że ma jakieś firmy w USA a to nie prawd. Moim zdaniem związek na odległość nie ma szans, więc pewnie go już nie ma (jeśli w ogóle był). Wielka szkoda, ze Alicja jest tak związana ze stanami przez Henryka.
   E!

   Usuń
  8. ale to jej chyba nie przeszkadza grać w Polsce

   Usuń
  9. hmm grać oczywiście może, choć pewne ograniczenia ma, na pewno trudno byłoby jej przyjąć rolę w serialu, bo musiałaby się przenieść tu na dłużej a to jest raczej nie możliwe, jeśli nie chce rozstawać się z dzieckiem. Nie wiem czy to prawda, ze zagra w następnej produkcji Staraka, bo jak na razie informacje na ten temat pozostają w sferze plotek. Jeśli jednak będzie miała taką szansę, to mam nadzieję, ze ją wykorzysta, bo to prawie gwarantowany sukces. Starak zresztą planuje po Consuelli (budżet 8-12 mln) film z równie dużym budżetem, tyle że w dolarach, scenariusz już jest napisany, jak określłi będzie to europejskie kino dla amerykańskiego widza. Właśnie tego potrzeba Alicji, dobrego filmu, który odniesie sukces w USA. Marzenie no nie?
   E!

   Usuń
  10. aby to się udało, musi zacząć pracować nad swoim wizerunkiem medialnym

   Usuń
  11. najbardziej pomoże jej dobra rola w dobrym filmie
   E!

   Usuń
 11. https://twitter.com/search?f=realtime&q=colin%20farrell&src=typd

  OdpowiedzUsuń
 12. z innej beczki to Hery kończy dziś 5 lat.

  aha, a wieczorem jest otwarcie festiwalu filmów polskich w Los Angeles.

  OdpowiedzUsuń
 13. http://oi59.tinypic.com/23ic6c8.jpg

  do czytania żeby nie było sporów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale należy się pewne wyjaśnienie, jeśli chodzi o nową jakość.... wydaje mi się, ze to nie do końca tak,
   on nie jest jedyny, co wprowadza ją, ich firma pracuje tak jak się pracuje na Zachodzie, gdzie jest inny rodzaj finansowania, nie taki jak w Polsce przez państwo.

   Usuń
  2. właśnie to napisałam, że wprowadza nową jakość w produkcji POLSKIEGO filmu
   E!

   Usuń
  3. oki, tylko, że nie on jeden, więcej firm producenckich robi to samo

   Usuń
  4. powiedzmy sobie uczciwie, o ilu producentach filmowych piszą media plotkarskie, mimo, ze ci tez odnoszą sukcesy?
   o nich są tez artykuły, ale zapewne przeciętny widz nie ma pojęcia dzięki komu powstałą IDA, prawda?

   Usuń
  5. artykuły o nich są, ale nie googluje się nazwiska, bo jest znane też z innych powodów niż tylko produkcja filmowa, prawda?

   Usuń
  6. poruszyłam temat produkcji Staraka a propos plotek związanych z Alicją i ewentualnej roli dla niej w jego produkcji i tyle.
   E!

   Usuń
  7. no właśnie, przez plotki związane z Alicją ;)

   a jeśli chodzi o dyskusję, to przecież chyba dobrze, ze ci co tu zaglądają dowiedzą się czegoś nowego,
   więc fajnie, ze zaczęła się dyskusja

   Usuń
  8. to że jego nazwisko wisi na portalach plotkarskich nie umniejsza jego sukcesu, ja osobiście wolę poczytać o nim w Pulsie Biznesu.
   To że pomogli mu rodzice też nie robi na mnie wrażenia, bo są milionerzy którzy nigdy nie zostaną dobrymi producentami z powodu braku predyspozycji, umiejętności, wiarygodności w biznesie itp.itd.
   E!

   Usuń
  9. oki, tylko znowu nie zapominajmy, ze to nie było tak, ze to on wyszukał scenariusz i to on stworzył ten film, jak to robią producenci w Stanach, bo wychodzi na to, ze ten film jest tylko i wyłacznie jego sukcesem, sorry, doceńmy zasługi sprawiedliwie

   Usuń
  10. wybacz ABP , że jestem niesprawiedliwa i nie podałam całej listy nazwisk nazwisk osób, które brały udział w kręceniu filmu Bogowie, wybacz ale jest to blog poświęcony ABC i piszecie tu o niej i osobach z nia związanych a tak jest w przypadku pana Staraka, więc napisałam o nim, wybacz ale mam dziwne wrażenie że ci to bardzo nie pasuje
   E!

   Usuń
  11. sorry, ale ja też się bawię w bloga o polskich produkcjach, więc może dlatego rozszerzyłam temat

   a jeśli możesz mi wytłumaczyć co mi ma konkretnie nie pasować, to chętnie wysłucham

   Usuń
  12. Przecież ja nie napisałam, ze on jedyny coś zrobił dla polskiego filmu, ale chyba na blogu o Alicji miałam prawo napisać akurat o jego sukcesie (a nie wszystkich innych), bo jest osobą w jakiś sposób z nim związaną, a ty zaraz krzyczysz, że nie tylko on, że miał łatwiej niż inni, że ma znane nazwisko z portali plotkarskich. Wybacz ale to wygląda jakbyś starała sie zdyskredytować pana Staraka, może przeczytaj co napisałaś i jak to brzmi:

   ja tylko zauważę, że bez kasy rodziny i przyjaciół rodziny, producent Piotr chyba by miał znacznie trudniej...

   ale należy się pewne wyjaśnienie, jeśli chodzi o nową jakość.... wydaje mi się, ze to nie do końca tak,
   on nie jest jedyny, co wprowadza ją, ich firma pracuje tak jak się pracuje na Zachodzie, gdzie jest inny rodzaj finansowania, nie taki jak w Polsce przez państwo

   powiedzmy sobie uczciwie, o ilu producentach filmowych piszą media plotkarskie, mimo, ze ci tez odnoszą sukcesy?
   o nich są tez artykuły, ale zapewne przeciętny widz nie ma pojęcia dzięki komu powstałą IDA, prawda?
   artykuły o nich są, ale nie googluje się nazwiska, bo jest znane też z innych powodów niż tylko produkcja filmowa, prawda?

   no właśnie, przez plotki związane z Alicją ;)


   E!

   Usuń
  13. oki, poddaję się ;)
   wszystko co napisałam to nieprawda!

   Usuń
  14. ja po prostu piszę prawdę, a jak się komuś to nie podoba to trudno,
   nie starałam się zdyskredytować pana S. tylko napisać uczciwie jak sytuacja wygląda, ale jeśli to ma być odczytane jako atak na niego, to odpuszczam...

   Usuń
  15. Dzieci bogatych, wplywowych rodzicow maja pod gorke, oczywiscie ci utalentowni, bo musza udawadniac, ze COS potrafia.
   Kinga

   Usuń
  16. oki, tylko znowu nie zapominajmy, ze to nie było tak, ze to on wyszukał scenariusz i to on stworzył ten film, jak to robią producenci w Stanach, bo wychodzi na to, ze ten film jest tylko i wyłacznie jego sukcesem, sorry, doceńmy zasługi sprawiedliwie

   owszem jego firma zajmuje się wszystkim
   E!
   http://www.biztok.pl/biznes/syn-miliardera-wychodzi-z-cienia-w-trakcie_a18018
   Watchout Productions, bo o niej mowa, zajmuje się produkcją filmową na każdym jej etapie: koncepcją kreatywną, dokumentacją, budżetowaniem, pozyskiwaniem funduszy na realizację filmu, skompletowaniem zespołu realizacyjnego, nadzorowaniem zdjęć oraz wszystkimi działaniami związanymi z postprodukcją materiału: montażem, udźwiękowieniem, czy oprawą graficzną. Sami oceniają się jako firma, która podejmuje się zadań trudnych i niemożliwych.

   Usuń
  17. oki, gramy dalej?

   Członkowie reprezentacji Watchout productions
   Nazwisko i imię Funkcja lub stanowisko
   Woźniak Starak Piotr Łukasz Członek Zarządu
   Rak Krzysztof Ireneusz Członek Zarządu

   czy bez Krzysztofa Raka powstałby ten film?


   Usuń
  18. Gdzie narodził się pomysł na stworzenie filmu o prof. Zbigniewie Relidze?
   PWS - Z pomysłem przyszedł do mnie Krzysztof Rak, SCENARZYSTA I WSPÓŁPRODUCENT. Nie byłem jeszcze wtedy pewny
   , czy to dobry pomysł, czy postać Religi zainteresuje szerszą publiczność.
   Kiedy zaczęliśmy robić research, wiedziałem, że to będzie super historia

   Usuń
  19. gdzie ja napisałam, że bez Raka powstałby ten film? zresztą dostał w Gdyni nagrodę za scenariusz do filmu więc został doceniony
   E!

   Usuń
  20. producentami tego filmu są Krzysztof Rak i PWS, a nie tylko PWS
   to tyle.

   Usuń
  21. oki, gramy dalej?

   ile ty masz lat,? sorry ale ja z osobą o mentalności nastolatki nie będę dalej dyskutować.
   E!

   Usuń
  22. nie napisałaś, ale powoli powstaje w mediach taki mit, zwłaszcza tych kolorowych, że to tylko PWS jest producentem tego filmu, a to nie jest zgodne z prawdą

   Usuń
  23. mentalność nastolatki.... ciekawe....

   Usuń
 14. a jak już tak poważnie się zrobiło to jeszcze jedna ciekawostka
  spójrzcie na to zestawienie,
  ile filmów powstałoby, albo raczej NIE POWSTAŁO gdyby nie dotacja z PISF
  http://www.pisf.pl/pl/kinematografia/box-office/filmy-polskie

  OdpowiedzUsuń
 15. cytat z artykułu:
  " Spółka inwestuje pieniądze i czas aktorów już na etapie pisania scenariusza, by opowieść miała „flow” i by można było określić np. jej koszty w postaci lokalizacji, pensji aktorów, dni zdjęciowych. "

  Może to stąd te częste spotkania ABC z PWS?

  OdpowiedzUsuń
 16. Dobrze, podsumowując... Nie krytykujmy być może jedynej przychylnej Alicji DECYZYJNEJ osoby z polskiego showbiznesu. Bo przecież chcemy żeby zagrała w dobrym polskim filmie, prawda? I zatarła złe wrażenie po "Bitwie"? I żeby UDOWODNIŁA niedowiarkom ;))) że nie jest beztalenciem jak twierdzą niektórzy, a może nawet i sporo osób.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. * wróć: nie "showbiznesu", tylko "branży filmowej".

   Usuń
  2. domagasz się tego samego i w tym samym stylu co Ewa Linkiewicz z "Faktu", czy to aby nie twoja siostra. Kiedyś wspomniałaś ,że siostra pracuje w prasie a od dłuższego czasu ty i ABP tego tabloidu bronicie . Zauważyłam, że Alicja z nikim o nic i nikogo się nie
   ściga więć niedowiarkom nie potrzebuje niczego UDOWADNIAĆ.
   Ina

   Usuń
  3. nie znam żadnej Linkiewicz. Wsystkie opinie tutaj sa moje i tylko moje.

   Usuń
  4. miało być Ewa Lankiewicz to ta z MAGLA.
   Ina

   Usuń
  5. Tak, własnie, jakoś pomijaja fakt,że to tez żółta prasa.
   julie

   Usuń
 17. http://plejada.onet.pl/jak-paulina-krupinska-poznala-sebastiana-karpiela-bulecke/h6mnf

  OdpowiedzUsuń
 18. Moze ktos sie wybiera na OPENING NIGHT GALA w Tuesday , October 7, 2014 do Egyptian Theatre in Hollywood i podesle nam zdjecia. Mozliwe, ze pojawi sie Alicja !!!!!
  Nancy


  OdpowiedzUsuń
 19. Troche przychylnosci dla PWS, dziewczyny, bo chyba rodzi sie nam ktos,kto bedzie w stanie robic dobre filmy w Polsce. Nazwisko PWS bedzie sie pojawiac w roznych konfiguracjach przy nastepnych filmach. Nie byloby na tym blogu tej dyskusji, gdyby nie nazwisko ABC, jak zauwza E!
  W Bitwie to byla tak duza rola, tak wiodaca rola........ Gdyby nie jakies Weze,do ktorych obiektywizmu, przy okazji oceniania w Bitwiw , jak i roku branym wowczas pod uwage, akurat Alicji , mam watpliwosci , nikt Alicji tej roli nie wypomina. Zreszta , dziewczyny, swietnie wiecie, ze aktor nie do konca jest odpowiedzialny za swoja role w filmie, bo udowadnialyscie to przy okazji innych filmow, o kt. dyskutowalyscie tutaj.
  Jednym slowem, dajmy szanse pokazac, jak rozwija sie talent kogos, kto ma pasje. I prosze tez o wiecej przychylnosci do Alicji, bo w tym temacie, to sorry, ale ja was nie rozumiem.
  Kinga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w tym filmie koszmarnym wszyscy zagrali koszmarnie. Z tym że reszta obsady od tego czasu zagrała w wieluróznych innych rzeczach i zdołała zatrzeć złe wrażenie. a Alicja w niczym się nie pokazała. Na tym polega róznica między nią a resztą aktorów... Że NIE GRA.

   Usuń
  2. i proszę mi nie wymieniać jej filmów od 2010 nagranych bo dla mnie filmy, które nie sa dostępne dla publiczności na DVD czy w kinie NIE ISTNIEJĄ.

   Usuń
  3. Zostala matką i prosze to uszanowac. Nie wszystko zalezy od niej, ale stara sie pracowac, w miare swoich mozliwości. Nie dziwmy sie,ze kariera Colina ma pierwszenstwo , to dla mnie oczywiste, a wspominam o tym dlatego, ze jako rodzice ( jak zreszta wszyscy majacy dzieci) musieli pewne rzeczy uzgodnic . Jak to, to miała zostawic dziecko z obca osobą, albo wywieżć do Polski ? Dziecko ma matke i ojca, sa jego rodzina i tak a nie inaczej ułozyli swoje sprawy i nie czepiajcie sie Alicji,że nie gra, bo to tak jak byscie sie czepiali Colina,ze gra. Tak sie sprawy maja , jak sie mają, a jak sie maja to wiedza ABC i CF, bo to ich sprawy. Dajcie juz spokój z tym poganianiem Alicji, krytykowaniem na kazdym kroku i "dzikiej " satysfakcji z kilkuminutowej roli w Bitwie.Zupełnie jak pewna pani z dorsza za 7 złociszy. Anno, obudź sie, nie widzisz, ze przestajesz miec swoje zdanie? Jestes sterowana, przez osobe, co , jak w tym powiedzeniu: krew wypije a dziury nie zrobi.
   Jil

   Usuń
  4. to jak nie gra to dlaczego udziela wywiadów w pismach+sesje zdjeciowe i tv?? Czy nie lepiej byłoby wypowiadać się kiedy ma coś do promowania?

   a nawet jeśli coś ma do promowania-to czemu tego nie robi?? bo dziwna sytuacja, dlaczego np. u Wojewódzkiego w dzień premiery gry komputerowej Wolfenstein nic a nic o tym nie rozmawiali?

   Usuń
  5. czy wspomniany Colin udziela wywiadów ot tak sobie czy tylko z okazji promocji filmów?? I cała reszta 99% aktorów to samo. Mam do promocji film/serial-to wtedy rozmawiam z mediami czy robię sesje foto.

   a nie, że przyjeżdzam na święta do Polski no to ni z gruchy ni z pietruchy wystapie w sniadniówce...

   Usuń
  6. nawet nie mam siły dyskutować, bo argumenty "obrońców" Alicji są tak bez sensu, że aż głowa boli

   Usuń
  7. Nikt nie zaprosi bluzgającego Colina do telewizji śniadaniowej przed świętami, sorry ale z jego niewyparzoną gębą to on nie nadaje się w ogóle do telewizji, widzowie protestowaliby a stacje musiałyby płacić karę po jego występach :)
   Pola

   Usuń
  8. Jak długo nie było z nią wywiadu to jęczałyście, że nie wiecie co się z nią dzieje, jak udzieli wywiadu, to jęczycie, że niepotrzebnie to zrobiła. Ogarnijcie się, bo już nie wiem co o was myśleć.

   Obserwator

   Usuń
  9. sorry, ale ile razy to trzeba tłumaczyć, anna już o tym pisała!
   Problem w tym, że ona w tych wywiadach nie mówi o tym, o czym mówić powinna!
   Z którego wywiadu dowiedzieliście się obszernie na czym polegał udział Alicji w grze?
   Obszernie zaznaczam,
   bo o tym można opowiedzieć ciekawie i długo, prawda?

   Usuń
  10. Dlaczego na okładkę PANI wybito wywiad o sprawach głównie PRYWATNYCH o tytlue "jak miłość to tylko szalona", natomiast wywiad ZAWODOWY w Twoim Stylu nawet nie miał zajawki na okładce.

   Jak myślicie-który był bardziej cytowany w mediach??

   Usuń
  11. Nie wiem dlaczego, nie sądzę jednak że to Alicja wybija tytuły swoich wywiadów na okładki czasopism.
   To dziwny pomysł.
   Jasia

   Usuń
  12. No tak, Colin w przeszłosci sie nagadal bzdur i teraz pilnuja,zeby za duzo nie mówił, ale czasem, jak przy promocji , musi mówic i wtedy ręce niekiedy opadaja, bo nie robi sobie dobrej roboty, jak przy promocji ostatnich filmów.I w sumie nie wiadomo, czy jest za szczery i media podłapują co im wygodnie, ale do diabła, on ma od tej roboty nietęgie łby specjalistów!
   Wy nalezycie do tych , co wywiady z Alicja w tv sniadaniowej, czy gdzie tam, was nie interesuja, zas ja do tych co chetnie ja widza i czytaja wywiady, wiec juz dajcie spokój. Nie tylko wy macie swoje zdanie i przestńcie po niej jechac, to niesmaczne. I nie wmawiajcie troski o jej byt, bo ja wam nie wierze.
   julie

   Usuń
  13. julie
   tobie się podoba alicja, która jest zapraszana do tv tylko dlatego, że JEST,
   a nas interesują jej dokonania zawodowe
   no i nie zapominaj, ze my administrujemy tym blogiem i to my odpowiadamy za to co jest w postach.

   Usuń
  14. To jak doskwiera wam brak roboty, zajmijcie sie kims innym.
   julie

   Usuń
 20. A ja rozumiem. Dziewczyny mają żal, że ABC nie jest już z półbogiem Colinem Farrellem a na dodatek ośmieliła się umawiać na randki z kim innym, więc nie mogą już dłużej udawać i wmawiać wszystkim, ze blogowa para jest ciągle w związku.
  Ada

  OdpowiedzUsuń
 21. Ano, nazwisko ABC, to główny magnes, który wlascicielki bloga wykorzystały do staru i nie oszukujmy sie, nawet gdyby jej partnerem był Brad Pitt, to ona byłaby i tak magnesem. Nie udało się, Alicja nie połknęla przynęty.
  jil

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie udało się, Alicja nie połknęla przynęty.
   jakiej przynęty?
   kasia

   Usuń
 22. opis filmu ze strony festiwalu
  Ever hear the one about the Polish detective?… When Charlie Paczynski’s raven-haired partner is caught in the crossfire of a blackmail scheme gone bad, he trails the prime suspect to the brink of Niagara, only to receive a cryptic warning: ‘what’s happening here you can’t begin to comprehend’… Thrust into a world populated by a whiskey-swilling raconteur (Robert Forster), strangely bonded siblings (Matthew Broderick and Camilla Belle), and a dubious government agent (Janeane Garofalo), Paczynski joins the quest for a long-lost design by enigmatic genius, Nikola Tesla. From the eccentric eavesdropper who gives him his first clue (yes! - that’s Robert Vaughn, The Man From U.N.C.L.E.) every door Paczynski forces open raises the stakes. Reminiscent of the conspiracy thrillers of the 70’s, complete with a score by David Shire (The Conversation, All the President’s Men), and packed with nods to Hitchcock and classic noir, The American Side is a jigsaw puzzle mystery, climaxing under the roar of the Falls as the final piece snaps into place.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o Alicji nic nie ma niestety, co nie dziwi bo jest anonimowa w USA. Ale z tego co wiemy to jej rola jest jedną z dwóch głównych. W opisie na IMDb jest o niej jako "genialnej inzynier".

   Usuń
 23. http://www.weszlo.com/2014/10/07/jak-co-wtorek-krzysztof-stanowski-82/
  Myślę, że warto to przeczytać choć nie dotyczy naszych bohaterów.

  OdpowiedzUsuń
 24. Dobrze, że Izabela wrzuciła ten link, bo to pokazuje jak działają tabloidy i portale,
  to akurat dotyczy bardzo smutnej sytuacji z ostatnich dni,
  ale to też powinno uzmysłowić wszystkim, że w chwili gdy nie ma żadnych przyciągających czytelnika zdarzeń, za taki "przyciagacz" służy nazwisko Bachleda Curuś, wtedy tak samo mówi się w redakcji - zmyślcie coś, niech mówi przyjaciel rodziny, znajoma aktorki..... tu sobie można podstawić co się chce
  to sie zamieszcza i potem zaciera ręce, bo liczy sie klikalność
  a dlaczego - bo .....dziennikarze ulepili sobie czytelników, wiedząc jak grać na emocjach.

  to samo obserwuje się tu na blogu w komentarzach!

  zamiast dyskusji, ze Alicja dała się wpuścić w kanał przyjmując rolę w Bitwie, czego uniknęła Weronika Rosati, to niektórzy wychwalają jej rolę, zupełnie bez sensu, bo to nie była rola, która należy się chwalić

  piszecie, że jest matką i nie musi grać, sorry, mnóstwo aktorek ma dzieci i grają, więc nie róbmy z Alicji jakiejś super matki, zreszta w wielu wywiadach Alicja powtarza, ze cały czas pracuje, tylko nad czym, oto jest pytanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy krótki epizod zasługuje na takie bicie piany? Nie takie tuzy aktorskie zagrały w Bitwie, a obeywa się Alicji i to akurat głównie na blogu jej poswieconym.
   julie

   Usuń
  2. ABP a myślisz, że jak Alicja będzie narywała film w Polsce to Colin chętnie pozwoli jej zabrać ze sobą Henia ?
   Ina

   Usuń
  3. a po ma brać Henia na plan?

   Usuń
  4. nie na plan, ale do Polski !
   Ina

   Usuń
  5. ale po co on ma być w Polsce i gdzie ?

   Usuń
  6. W Krakowie u Dziadków, przecież Henio nie zostanie w USA jak Alicja będzie kręciła film w Polsce.
   Ina

   Usuń
  7. a dlaczego nie może zostać w Stanach, tak jak zostawał do tej pory, przeciez Alicja parę razy przylatywała tu sama, a tam ma szkołę, ma rodzinę, dlaczego nie mógłby zostać w Stanach?

   Usuń
  8. Bo heniu jak sie urodził, to od razu miał 5 lat.I matki nie potrzebował, i ojca tez nie, bo ojciec, przeciez musiał pracowac na utrzymanie rodziny i podróże, jak mówił.
   julie

   Usuń
  9. jak sie nie ma argumentów, to sie przyczepia do CF

   Usuń
  10. wymieniłam oboje rodziców, traktuje ich na równi
   julie

   Usuń
  11. przecież to nie jest na kilka dni ale przynajmniej na miesąc a odległosć nie taka jak z Krakowa np. do Gdańska.
   Jeżeli chodzi o rodzinę Farrella to oni sa zajęci sobą a Klaudyna nie raz już pokazała, że dla Colina jest ważniesza nawet od Henia.
   Ina

   Usuń
  12. i na tym zakończmy dyskusje, bo ty wiesz jak wygląda stosunek Farrellów do Henia, a ja nie, za to wiem, ze od czasu do czasu jakoś Henio zostaje w stanach i żyje

   Usuń
  13. gdyby to było takie proste; niby siedzisz w temacie a takie dyrdymały pleciesz
   julie

   Usuń
 25. O roli w Bitwie nikt nie wspomina oprócz ciebie i Anny, ciągle ją tu wywlekacie, a jak już wywleczecie to macie pretensje, że ktoś jej broni a przecież mogła się komuś podobać. To kwestia gustu. Zresztą sama pisałaś broniąc przed krytyką Colina, że zła rola to nie jest jego wina, tylko reżysera, bo źle poprowadził aktora. Może w przypadku roli Alicji było tak samo?

  Ada

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oczywiście, ze było tak samo, napisałam przeciez, że dała sie wpuścić w kanał, tylko inni odpowiednio skomentowali udział w tej "produkcji", jak sie skończyła promocja, albo zagrali w czymś innym i ten epizod im wybaczono...

   Usuń
  2. Nie ośmieszaj się! Co tu jest do wybaczania? Krzywde komus zrobiła? Ona jedna ma na koncie nieudany film?
   jil

   Usuń
  3. Kto jej nie wybaczył tego epizodu? TY i Anna?
   Ada

   Usuń
  4. "albo zagrali w czymś innym i ten epizod im wybaczono..."

   To jest clou uczestnictwa w Bitwie. Nie zagrała w niczym innym po tym filmie, co ludzie by zobaczyli i stwierdzili, że się zrehabilitowała. A inni owszem.

   Usuń
  5. skąd wiesz,że castingowcy masz z nimi kontakt ?
   Jola

   Usuń
  6. pytanie jest śmieszna...

   ale wiem na przykład, bo czytam tez wywiady z castingowcami, ze Alicja zagrał w Panu Tadeuszu, bo osoba, która była faworytka wszystkich zrezygnowała

   Usuń

  7. Szyc powinien się spalić ze wstydu a on śmie jeszcze grać w filmach i to kiepskich :)
   Błagam przestań ABP bo się ośmieszasz takimi opiniami.

   Obserwator

   Usuń
  8. nie napisałam, że Szyc się zrehabilitował, zrehabilitował się Mecwaldowski, Szyc, gdyby nie teatr to juz byłby na dnie,
   ale podobnie jak alicja jest klikalny i dlatego go biorą do seriali

   Usuń
  9. Czyli Alicja była druga w kolejce do roli w Panu Tadeuszu i w końcu ją dostała. W czym problem?
   Obserwator

   Usuń
  10. w niczym, to dla mnie była ciekawostka, a ty wiedziałeś/aś o tym?

   Usuń
  11. Tak sobie czytam tę dyskusję i już rozumiem czemu wczoraj dyskredytowano tu pana Staraka. Dziś to samo dzieje się z panią Alicją, zupełnie jak na portalach plotkarskich. Wybaczcie ale to jakaś pomyłka. Pozdrawiam. E!

   Usuń
  12. a piszesz, jakby to w czymś umniejszało Alicji
   bije kobieto od ciebie brak sympatii do Alicji na kilometr; nie wyszły plany, nie wyszły....ale to nie powód aby sie mścić, zajmij sie innym aktorem/ aktorka a bedziesz miec satysfakcje
   Tak po prawdzie, kto by na ten blog zaglądał , gdyby nie ABC?
   julie

   Usuń
  13. Pytanie Joli brzmiało: skąd wiesz,że castingowcy masz z nimi kontakt ?
   Odpowiedz na nie konkretnie i nie zmieniaj tematu, rzucając jakieś ciekawostki nie mające nic wspólnego z dyskusją.

   Obserwator

   Usuń
  14. gdyby u castingowców miała super notowania, to by sie nie mogła opędzić od ról

   Usuń
  15. a skąd wiesz że tak nie jest? przecież ona nie raz mówiła, że chętnie grałaby w Polsce, gdyby dostawała lepsze scenariusze, gdyby przyjmowała wszystko co jej zaproponują, to tych kiepskich filmów miałaby dużo więcej na koncie i wtedy byście miały prawdziwe powody do jojczenia
   wera

   Usuń
 26. bo liczy sie klikalność

  Wiesz ABP mam wrażenie, ze po to właśnie prowadzisz blog o ABC!
  Ada

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak droga Ado, jak zauważyłaś zapewne, bo jesteś bystra, za każdym razem jak wchodzisz na tego bloga wyświetla sie kilka reklam!
   wszędzie po bokach masz reklamy, z którymi sie zapoznajesz i którym ulegasz zaglądają na tego bloga...

   kurcze czy wy jesteście tacy naiwni i naprawdę nie wiecie po co jest liczona klikalność?

   Usuń
  2. może satysfakcję daje ci licznik
   Ada

   Usuń
 27. http://film.org.pl/a/ludzie/pociag-do-hollywood-alicja-bachleda-curus-60517/

  OdpowiedzUsuń