.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

wtorek, 25 listopada 2014

Pełna obsada serialu potwierdzona...

Wreszcie HBO oficjalnie potwierdziło nazwiska aktorów , którzy zagrają główne i drugoplanowe role w 2 sezonie serialu TRUE DETECTIVE. Wcześniej potwierdziły się nazwiska męskiej części obsady - czyli Farrell, Kitsch i Vaughn. Dwaj pierwsi sami potwierdzili swój udział w produkcji, zanim zrobił to producent i jak mozna zauważyć na załączonym obrazku, do serialu zmienili swój wizerunek.

Mamy tu zdjęcia Colina z planu i Colina sprzed miesiąca, mamy zdjęcia Taylora z 20 listopada i z października. Farrell to detektyw Raya Velcoro, którego lojalność jest podzielona pomiędzy szefów ze skorumpowanego departamentu policji a gangsterów, do których Ray przynależy- czytamy na HATAKU. Kisch to Paul Woodrugh - weteran wojenny, obecnie policjant patrolującego autostrady na motocyklu. Vince Vaughn gra gangstera Franka Semyona, którego imperium jest zagrożone, kiedy jego przejście do legalnych interesów zostaje wstrzymane przez morderstwo partnera biznesowego.
Do tego mamy dwie postacie, które są związane z serialem przez cały sezon, to Rachel McAdams czyli Ani Bezzerides, szeryf Ventura Country i Kelly Reilly czyli Jordan, żonę Franka i byłą aktorkę, która we wszystkim wspiera swojego męża.

16 komentarzy:

 1. http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2848029/Rachel-McAdams-Taylor-Kitsch-Kelly-Reilly-star-HBO-s-True-Detective-season-2.html

  OdpowiedzUsuń
 2. na razie nie wrzucam zdjęć pozostałych aktorów z wymienionej piątki, bo najciekawsze byłoby zestawienie dwóch ewentualnych wizerunków ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kelly Reilly grała też w Triage, gdzie Colin oprócz zagrania głównej roli był producentem wykonawczym. Ciekawe czy będą mieć wspólne sceny.

  OdpowiedzUsuń
 4. https://pl-pl.facebook.com/Piwnica.pod.Baranami/timelinec

  OdpowiedzUsuń
 5. Promocja płyty Balanga, ciekawe to tez ma date 27.11.2014
  Alicja zajrzy?
  Kinga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.facebook.com/events/804744589588585/

   Usuń
 6. UWAGA!
  JAK WRZUCACIE SAME LINKI, BEZ OPISU! , TO NIECH TO BĘDĄ TAKIE, Z KTÓRYCH OD RAZU WYNIKA O CO CHODZI,
  np. link do artykułu, link do recenzji, link do zdjęć agencyjnych
  W INNYM PRZYPADKU DOŁĄCZCIE KRÓTKI OPIS - CO AUTOR KOMENTARZA CHCIAŁ, PRZEZ WRZUCENIE LINKU, POWIEDZIEĆ

  OdpowiedzUsuń
 7. https://www.youtube.com/watch?v=Cmte4TJAZq4&feature=youtu.be

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no cóż magia nazwiska Liz Taylor w dalszym ciągu dla Colina to trampolina do wskrzeszenia upadłej kariery
   LT

   Usuń
  2. po tym video na pewno dostanie główna rolę w jakiejś super produkcji, prawda LT

   Usuń
  3. ale zaistniał przez moment
   LT

   Usuń
  4. ten temat juz przerabialiśmy i wiadomo, że tylko osoba bardzo złośliwa, albo mało zorientowana mówiąc delikatnie, używa takiego argumentu jak ty

   Usuń
 8. http://www.pomponik.pl/wideo/video,vId,1603508

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to ma być odpowiedż na złośliwości LT, bo przecież jest post "Alicja śpiewa ...."
   I po co to LT jak i Anna ?
   Olo

   Usuń
 9. Alicja jest już w Krakowie na konferencji

  OdpowiedzUsuń