.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

sobota, 28 lutego 2015

Elegancki Ray na planie Detektywa

Wygląda na to, że ten nowy look Colina - brak wąsów - nie oznaczał zakończenia jego dni zdjęciowych, bo pojawiły się kolejne foty z planu w takiej właśnie stylizacji. To duże zaskoczenie, a tu niespodzianka. To zdjęcia z piątku czyli 27 lutego, na których Colin nie tylko nie ma wąsów, ale ma garnitur...o co chodzi? W najgorszym wypadku przekonamy się dopiero jak ukaże się teaser serialu.
najpierw przyzwyczailiśmy się do wizerunku wąsacza. W tej scenie wystąpiła też Rachel McAdams.

4 komentarze:

 1. http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2972928/Rachel-McAdams-looks-radiant-laid-outfit-heads-work-set-True-Detective.html

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.justjared.com/2015/02/28/rachel-mcadams-colin-farrell-get-some-serious-scenes-shot-for-true-detective/

  OdpowiedzUsuń
 3. Colin jak milion dolarów

  Aga

  OdpowiedzUsuń
 4. http://www.digitalspy.co.uk/ustv/s232/true-detective/feature/a630037/everything-we-know-so-far-about-true-detective-season-2.html?utm_source=tw&utm_medium=dsuk&utm_campaign=twdsuk#~p6htRpzUgQRJhf

  aol

  OdpowiedzUsuń