.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

poniedziałek, 23 lutego 2015

Kibicując IDZIE

Wiemy, że w Los Angeles mieszka spora grupa ludzi związanych ze sztuka filmową, reprezentujących różne zawody. Przy okazji Oscarowej Gali nasi twórcy zostali zaproszeni do domu polskiego konsula w LA. Mariusz M. Brymora gościł około 150 osób, które cieszyły się, gdy Nicole Kidman ogłosiła, że Oscara dostaje IDA. Galę śledzili tam Łukasz Dzięcioł z OPUS Film, Beata Poźniak, współautorzy książki Hollywood.pl, była też Alicja. To jest dla nas spełnienie marzeń - przyznaje aktorka Alicja Bachleda-Curuś. — Wszyscy czujemy się teraz jak wygrani. W LA przywiązanie do kraju, tradycji, kultury jest znikome. Dlatego taki moment jest dla mnie szczególnie ważny, także ze względów patriotycznych. Mam nadzieję, że Oscarowy sukces pomoże polskiemu kinu. Jestem realistką i wiem, że taka „agencja promocyjna" nie będzie działać wiecznie. Chciałabym, żebyśmy potrafili dobrze wykorzystać ten moment, w którym świat o nas usłyszał. - to cytat z wypowiedzi udzielonej Barbarze Hollender.

Post użytkownika Hollywood PL.

25 komentarzy:

 1. nie chce byc złosliwa ale.. tak tak już przylecą do Alicji z pakietem rol oscarowych do wyboru. jesli ktos na tej nagrodzie skorzysta to bedzie to sam tworca ew. osoby zw. z tym filmem. wiec niech sie tak nie podnieca.

  AM

  OdpowiedzUsuń
 2. I po co ta złośliwość?

  OdpowiedzUsuń
 3. powedziala co wiedziala, a ze wie niewiele totez tak to wyszlo, same banały i chęć ogrzania sie na party u konsula przy blasku cudzego oscara."wszysycy czujemy sie teraz wygrani"...litości

  AM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na tym polega duma, identyfikacja z polskościa. Jak wygrywaŁ Małysz, Justyna, Stoch, siatkarze, szczypiorniści... i wielu " naszych", wszyscy czuliśmy sie wygrani, tak w nas duma rosła... i wszyscy chcemy więcej.. i nikt nam nie wytyka, że to nie my, w dosłownym znaczeniu, zdobywalismy mistrzostwo. Sport, Kultura,Nauka .... Cieszymy sie, jak nie wiem co...
   kinga

   Usuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Usunięty komentarz paradoksalnie potwierdza złe rzeczy, jakie mówi się Polakach na świecie i o czym mówił Pawlikowski w jednym z wywiadów po ogłoszeniu nominacji miesiąc temu! Brawo, gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anno, ale co było napisane w tej opinii z 15.18, że został usunięty i w dodatku opatrzony Twoim negatywnym komentarzem?

  ciekawy

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu.

   Usuń
  2. jeden z nich był podpisany ale i tak został usunięty... ;) Roksa

   Usuń
  3. nie usunięty, tylko przeniesiony do spamu - on cały czas jest...
   a został przeniesiony bo został wyrwany z kontekstu,
   dlatego zapraszam na Ekipę - tam można dyskutować do woli

   Usuń
  4. ok, no ale jeden był podpisany a został przeniesiony..

   Usuń
  5. Roksa podpisane, żeby znowu się nie zaprzepaścił..

   Usuń
  6. napisz swoje przemyślenia jeszcze raz na blogu, który zalinkowany jest w poście z 15:49
   tam chętnie z tobą podyskutujemy :)

   Usuń
 8. Do Roksany i innych piszących na temat IDY
  zapraszam na bloga
  http://abp-ekipasciaga.blogspot.com/

  tam można podyskutować o filmie
  oczywiście mam nadzieję, ze te opinie piszą osoby , które film widziały
  zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 9. a Colin był na Oskarach?
  babe

  OdpowiedzUsuń
 10. nieco o filmie IDA z USA, lubię tego gościa jest obiektywny i mówi rzeczy niewygodne ale z życia wzięte https://www.youtube.com/watch?v=LbXmE7GD-ek

  OdpowiedzUsuń
 11. Alicja w znanej ulubionej sukience

  OdpowiedzUsuń
 12. http://www.se.pl/rozrywka/plotki/pili-wino-caa-noc_540929.html

  OdpowiedzUsuń
 13. Knock Knock Actors to nowoczesna agencja aktorska. Reprezentuję aktorów na wyłączność i jestem odpowiedzialna za kreowanie ich wizerunku. Zajmuję się obsługą PR każdego z wymienionych twórców.
  Małgorzata Foremniak, Alicja Bachleda Curuś, Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Magdalena Popławska, Aleksandra Popławska, Dorota Segda, Maria Mamona, Paweł Deląg, Jacek Koman, Adam Woronowicz, Piotr Głowacki, Tomasz Schuchardt, Krzysztof Kwiatkowski, Michał Zieliński, Agnieszka Krukówna, Marek Kalita, Natalia Avelon, Anita Jancia Prokopowicz, Krzysztof Stelmaszyk

  http://www.proto.pl/whoiswho/monika-kaczmarek

  no to mamy pewność, kto odpowiada za tak ZNAKOMITE KREOWANIE WIZERUNKU Alicji...

  OdpowiedzUsuń
 14. Wiecie może czy Alicja zagra w jakimś nowym filmie, nic o tym nie słychać...Uśka

  OdpowiedzUsuń
 15. Nic na ten temat nie wiemy.

  Alicja miała grać w filmie o góralach ale raczej mało prawdopodobne, że ten film powstanie.

  Mówiła, że ma jakąś ofertę z Polski ale nie podjęła ostatecznej decyzji, czy ją przyjmie. Nie wiadomo też jaki to miałby być projekt.

  Wiemy, że nic nie wiemy. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ok czekamy ja też czekam na the American Side niech w końcu będzie w kinach czy na bluray chociaz uśka

   Usuń