.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

niedziela, 1 marca 2015

Niespodzianka po 5 latach!

 THE GIRL IS IN TROUBLE Opens Friday April 3rd |


In indie thriller "The Girl is in Trouble," a Lower East Side bartender becomes entangled in a murder mystery involving a desperate woman, a missing drug dealer and the scion of a powerful investment firm.

Running time: 1:30
Language: English

50 komentarzy:

 1. przepraszam, że zdjęcie plakatu takie małe ale większego nie bylo. :(

  OdpowiedzUsuń
 2. a jednak jest:

  http://surveyor-usmimagecatalogue.s3.amazonaws.com/phpmK2iHP.jpg

  OdpowiedzUsuń
 3. wow, jest !!!!!
  Nancy

  OdpowiedzUsuń
 4. ja z innej beczki, cicho o Alicji w związku z kampanią dla Galerii Kazimierz, może sprzedaż już skoczyła do góry i można odpuścić plakaty spoty itp ;p vera

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no własnie nie wiemy...

   Mówiła, że czeka na koncerty, ale wlaśnie była seria koncertów chopinowskich w Galerii a jej przeciez nie bylo, bo nie miało wielkiego sensu jechac specjalnie do Polski żeby się pojawić na koncercie chopinowskim w galerii, co przecież wiadomo, że tłumów tam nie będzie.

   No dziwne to wszystko, nie kumam brania do takiej reklamy mieszkanki LA.

   Usuń
  2. I po co te złośliwości odnośnie koncertów,one tam były,są i przyjdzie lato będzie ich najwięcej.Ja nie widzę w tym nic zdrożnego.
   Ale przyczepić się zawsze można,bo inaczej dzień byłby stracony.

   Usuń
 5. Nareszcie!
  kinga

  OdpowiedzUsuń
 6. http://www.sarahmaeburton.com/the-girl-is-in-trouble/
  alba

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale radość,wiedziałam,że sie to musi ruszyć,cały czas wierzyłam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tez wierzylam, że to musi wyjsc. Nie jestem znawca kina, ale czytajac wywiady z aktorami dowiedziałam się, że tak to wygląda czasem. Jessica C. , partnerka C.F. z Miss Julie, mówiła o tym.
   kinga

   Usuń
  2. wielokrotnie pisałyśmy tu na ten temat - czyli o tym, że nie wszystkie filmy od razu trafiają do kin, albo są wydawane na płytach, lub trafiają do sieci.... to rzecz zupełnie normalna, zwłaszcza przy filmach, których reżyserem jest student, nie mający dorobku w fabule
   sądzę, że gdyby Julius ruszył z kolejnym projektem tak jak zakładano pierwotnie, szanse na wyjście TGiiT byłyby większe.

   Usuń
  3. Czyli, co ma wisieć , nie utonie. Myśle sobie, ze jesli jest kilka filmów- projktów w zbliżonym terminie, to łatwiej jest być gdzieś tam zauwazonym. Oby...oby....oby... Co wcale nie znaczy, że "gnam" Alicje do pracy. Z mojego punktu widzenia, wazne jest miec swoją przestrzeń, ale w ramach rodziny, bo rodzina jest najwazniejsza. Bardzo popieram to, co mówi Alicja i Colin w tym wzgledzie.
   kinga

   Usuń
  4. A ja ją "gnam". :) I oby jak najwięcej pracowała i się realizowała zawodowo, bo jeśli będzie się spełniać zawodowo i spełniać swoje marzenia z dzieciństwa i młodości, to będzie szczęśliwa, a co za tym idzie to i dziecko będzie szczęśliwe.

   Bo niestety czasem z jej wywiadów przebija frustracja, że "kurcze, nie idzie mi".

   Usuń
  5. Alicja sama najlepiej wie, co daje jej szczęscie. Chciałam tylko zauwazyć, że narodziny dziecka przewartościują wszystko w życiu, więc dzisiaj z pewnoscia wiele spraw ma dla niej inna perspektywę.
   kinga

   Usuń
  6. kinga, proszę Cię nie podkreślaj wciąż i bez przerwy roli macierzyństwa w jej życiu.
   ja wszystko rozumiem, ale większość aktorek rodzi dzieci i jakoś z tym żyją..
   i nikt nie traktuje tego jako super osiągnięcia, przez które trzeba dać sobie spokój z jakimkolwiek życiem zawodowym

   Usuń
  7. nie sprowadzajmy Alicji do "mamuś" opisywanych na jednym z popularnych fanpejdżów. :)

   http://natemat.pl/134433,zdjecie-noworodka-z-pepowina-ulozona-w-ksztalcie-serduszka-i-inne-kwiatki-znajdziesz-na-fanpage-u-beka-z-mamus-na-forach

   Życie "pozadomowe" kobiety nie kończy się na dziecku, zwłaszcza że to nie jest niemowlę przy piersi tylko kawał chłopa. :)

   Usuń
  8. Dziewczyny, wcale nie uważam, że kobieta ma nie pracować i wcale nie uważam,że trzeba Alicje sprowadzać do roli mamuśki, wg tego co linkujecie. W życiu potrzebna jest równowaga. Szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieci. Zapracowane, nieobecne w życiu swoich dzieci mamusie nie zawsze sa szczęśliwe a już z pewnością nie są dzieci.
   kinga

   Usuń
  9. tylko ty w kółko przywołujesz ten argument, a to nie jest żaden wyczyn!!! to normalne!!!

   w dodatku ja nie wiem czy gdyby dostała jakąś super propozycję roli życia, która wymagałaby zaangażowanie się przez parę miesięcy - by z niej nie skorzystała...
   wiemy?
   nie wiemy tego!

   Usuń
  10. Ale na razie taka sytuacja nie zaistniała (propozycja roli życia) więc Alicja skupia się na synu a wasze komentarze ABP i Anna ocierają się prawie o zarzut czy pretensje że ona robi to co robi. Błagam was kolejny raz, ogarnijcie się!
   Gabi

   Usuń
  11. BTW też czekam z niecierpliwością na nowy film ABC
   Gabi

   Usuń
  12. przeczytaj ze zrozumieniem,

   dla nas posiadanie i wychowanie dziecka łaczone z pracą to normalka,
   więc nie róbmy z niej Matki ...... juz nie wiem jakiej, która rzuca wszystko i zajmuje się tylko dzieckiem, bo to jest śmieszne, zwłaszcza jak się ma nianię,
   w dodatku nikt z nas nie wiem, co tak naprawdę ona robi w wolnym czasie...
   ja nie mam pojęcia, a może ona studiowała, a może zajmowała się jakąś pracą, jakimś hobby - wiecie?
   nie wiemy tego!!
   a zakładamy, ze dziecko przysłoniło wszystko
   z tym się nie zgadzam!

   Usuń
  13. Niania ma pomagać rodzicom a nie ich zastępować, to po pierwsze. A po drugie aktorstwo to wyjazdy, nieprzewidywalne terminy, czas pracy nienormowany. A co jeśli terminy wyjazdów się nakładają i para aktorskich rodziców nie jest Brangeliną, musi się dostosować? Dziecko jak podrzutek? Można to zrobić raz na kilka lat , ale tak to nie działa u kochjacych rodziców.
   kinga

   Usuń
  14. Kinga, właśnie wszystkie aktorki z dzieckiem, grające aktorki to według ciebie nie kochający matki - gratuluje oceny!

   Usuń
  15. Dlaczego mam wrażenie, że gdyby sytuacja była inna o 180 stopni, czyli wszystko jest jak jest-Alicja jest mamą Heńka ALE jest wziętą aktorką i gra...to ci sami komentujący, którzy teraz krytykują to co piszę, zapewne byliby zachwyceni, że tak świetnie łączy życie zawodowe z pracą...

   Jestem własciwie pewna, ze tak by było. :/

   Usuń
  16. o to chodzi..
   bo wyobraźmy sobie, że TGiiT szybko by wszedł na ekrany, okazał się sukcesem i propozycje by się posypały i fru....film za filmem, albo dobry serial...
   i co wtedy?

   Usuń
  17. Anna przestałaby narzekać ;)

   Usuń
  18. a jak myślicie, że Colin chce, by mama jego synka była wziętą aktorką i więcej czasu sędzała na planie filmowym ?
   wera

   Usuń
  19. on jest aktorem, który kocha być na planie - więc chyba świetnie zrozumiałby osobę, która czuje na planie to co on....

   Usuń
  20. Wg mnie rozumie, ale czy tego chce dla swojej rodziny, tzn. pracy w rozjazdach, mijania sie i tęsknoty? Oj, chyba nie.Poczytajcie wywiady, gdzie mówi ,ile aktorzy przegapiaja waznych zdarzeń z zycia rodziny: ślubów, narodzin , pogrzebów.
   kinga

   Usuń
  21. bo to powinno być tak - aktor, czy inny przedstawiciel showbiz powinien miec zonę kurę domową przy garach i dzieciach, a on powinien być w rozjazdach podatny na pokusy w tej branzy będace na porządku dziennym...

   za to aktorka powinna być bezdzietna - prawda

   wtedy będzie wszystko oki...

   Usuń
  22. żona aktorka oczywiście w związku z nie aktorem

   Usuń
  23. a związki pomiedzy aktorem i aktorka powinny być zakazane -

   Usuń
  24. No niestety,tak to jest ,że któreś musi zwolnić, chyba że jest sie Brangeliną.
   kinga

   Usuń
  25. zwolnić owszem, a nie się wycofać

   Usuń
  26. Kinga, nieprawda. Par aktorskich, czy szerzej, aktorów i aktorek, którzy maja wspolnie dzieci jest MULTUM. I większość sobie świetnie radzi.

   Kinga, wiesz dobrze, jak i ja, że gdyby Alicja miała branie zawodowo to byłaby inna śpiewka, ze jak sobie super radzi z rodziną i karierą.

   Ale że z karierą nienajlepiej to się robi dobrą minę do zlej gry i jako pretekst wykorzystuje dziecko...

   Usuń
  27. http://www.usmagazine.com/celebrity-moms/news/jennifer-garner-its-my-turn-to-work-after-supporting-ben-affleck-201523

   o, fajnie że Jennifer Garner zabrała głos w naszej dyskusji. Ona chyba jest dobrą matką? I gra. Mimo, że jej mąż jest bardzo zapracowany.

   Usuń
  28. Ale że z karierą nienajlepiej to się robi dobrą minę do zlej gry i jako pretekst wykorzystuje dziecko...

   Brak mi słów żeby TO komentować!
   Poziom Pudelka.

   Obserwator


   Obserwator

   Usuń
  29. Bardziej niż Alicje miałam na myśli je zatwardziałej obrończynie na tym blogu.

   Usuń
  30. dla nas posiadanie i wychowanie dziecka łaczone z pracą to normalka,
   więc nie róbmy z niej Matki ...... juz nie wiem jakiej, która rzuca wszystko i zajmuje się tylko dzieckiem, bo to jest śmieszne, zwłaszcza jak się ma nianię,

   ABP jak już będziesz miała dziecko to pewne rzeczy zrozumiesz i z pewnością nie będziesz spędzała tylu czasu w necie, nawet jak będziesz miała nianię.
   Jola

   Usuń
  31. droga Jolu, tak ja nie mam pojęci ile masz lat, jaki jest twój stan cywilny i czy masz potomka, tak samo ty nie wiesz nic na mój temat, więc mnie nie pouczaj, bo po prostu nie wypada....

   oczywiście gdybyś napisała ten komentarz w nieco inne formie, czyli przykładowo -
   jestem matką ........ /tu należy uzupełnić tekst do stanu faktycznego/, podobnie jak ona odłożyłam ambicje zawodowe na bok....
   no jakieś dalsze argumenty...

   to spojrzałambym na ten komentarz z szacunkiem, a tak...

   Usuń
  32. czekam na twoje komentarze w podobnej formie a że nie szanujesz komentujących tu gości i ich wypowiedzi wiem doskonale
   Jola

   Usuń
 8. http://aficionadome.com/interview/exclusive-interview-colin-farrell/#sthash.UfPAQbnb.uxfs

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mozna? Można! To jest idealny wywiad ambasadora D&G !
   kinga

   Usuń
 9. Liczę, że film wyjdzie wkrótce na dvd (umówmy się, pewnie będzie max w 5 kinach w USA na krzyż, dlatego musimy liczyć na dvd czy niestety torrenty).

  OdpowiedzUsuń
 10. dziś wieczorem sie przekonamy w jaki, nieco inny sposób można zrobić karierę w LA

  przecież jedną z bohaterek jest Aktorka i Producentka

  OdpowiedzUsuń
 11. O matkoooo

  Ale się cieszę, że wreszcie .......coś się ruszyło z TGINT.

  alba
  JEŻELI będziesz miała możliwość obejrzenia tego filmu, to napisz swoje wrażenia.

  Oczywiście mój apel skierowany jest również do tych wszystkich, którzy będą mogli go zobaczyć.

  OdpowiedzUsuń
 12. http://www.goss.ie/2015/03/watch-colin-farrell-makes-touching-video-for-irish-girl-battling-cancer/

  OdpowiedzUsuń
 13. https://www.facebook.com/video.php?v=422851731217692&set=vb.233626826806851&type=2&theater

  OdpowiedzUsuń