.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

czwartek, 21 maja 2015

Kolejna okładka

Nie da się ukryć, że są pewne rynki, na których Colin dobrze się sprzedaje. Jednym z nich jest rynek meksykański, dlatego nie powinna nikogo dziwić okładka meksykańskiego wydania magazynu GQ.

3 komentarze:

 1. http://www.gq.com.mx/actualidad/cine-tv/articulos/las-mejores-peliculas-de-colin-farrell/4980

  OdpowiedzUsuń
 2. http://uk.eonline.com/news/659610/colin-farrell-praises-ireland-voters-for-legalizing-gay-marriage?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-celebritynews&utm_source=%23VBT+&utm_medium=Twitter&utm_campaign=rss_celebritynews

  brawo Irlandia!!!!

  Milena

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brawo! Gratulacje!
   kinga

   Usuń