.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

środa, 13 maja 2015

Lobster - tuż przed premierą

W sieci pokazały się kolejne fotosy z najnowszej produkcji , w której zagrał Colin, chodzi film THE LOBSTER ,  a który wyreżyserował Yorgos Lanthimos. Premiera w Cannes.

3 komentarze:

  1. Nie spodziewałam się tego, ale o tym filmie pisze, że ma szanse wygrać, a widziałam na różnych portalach, że to film który budzi największe zainteresowanie (pewnie z powodu absurdalnej fabuły ;))

    OdpowiedzUsuń
  2. http://thefilmstage.com/news/watch-first-clips-from-sicario-the-lobster-love-youth-the-assassin-and-more/

    OdpowiedzUsuń
  3. https://instagram.com/p/2q4CuNB_70/

    OdpowiedzUsuń