.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

piątek, 15 maja 2015

Le Grand Journal

Zwyczajowo w Cannes działa studio plenerowe francuskiego talk -
show LE GRAND JOURNAL emitowanego codziennie w Canal+. W czasie festiwalu program obfituje gwiazdy kina, które również w ten sposób promują swoje nowe produkcje. W piątek wśród wielu gości pojawiła się ekipa LOBSTERA.

8 komentarzy:

 1. http://abcnews.go.com/Entertainment/wireStory/cannes-watch-time-colin-farrell-cannes-31077825

  OdpowiedzUsuń
 2. no i proszę Państwa, mogą sobie co poniektórzy narzekać, ile wlezie, ale w tej chwili, na tym czerwonym dywanie, Colin wygląda bosko

  OdpowiedzUsuń
 3. http://www.vulture.com/2015/05/cannes-colin-farrells-anti-singlehood-dystopia.html

  OdpowiedzUsuń
 4. http://www.festival-cannes.com/en/tv-festival.html

  tylko schody zobaczyłm i w środku kina niestety.

  OdpowiedzUsuń
 5. http://www.gettyimages.com/search/2/image?phrase=colin+farell&clarifications=&family=editorial&editorialproduct=&recency=

  OdpowiedzUsuń
 6. to jest inne wcielenie niż poranne tak?
  http://www.citizenside.com/fr/photos/culture/2015-05-15/113305/cannes-2015-l-equipe-du-film-the-lobster-sur-la.html#f=0/1230669

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to było chyba jak szedł do programu Le Grand Journal, na twitterze widziałam zdjęcia z programu, takie "amatorskie" i tak byl ubrany. Był tam chyba z Rachel.

   Usuń