.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

środa, 17 czerwca 2015

Ojciec i syn

Zapowiadaliśmy wcześnie, że pojawiły się zdjęcia na których widać ojca i syna, mimo, że niektóre media opublikowały tylko zdjęcia Colina solo, a opisy agencyjne zamieniły Henia w Jamesa, to ten facet ubrany w różowa koszulke to HENRY! Drogie agencje, musicie się przyzwyczaić, że czas płynie, dzieci rosną i młodszy syn dogania wzrostem starszego ;)

3 komentarze:

  1. tiszert i naszyjnik pewnie suweniry od taty z Maui. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. żeby nie było watpliwości, to napis na koszulce to potwierdza ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten naszyjnik, to chyba ząb rekina ;)

    OdpowiedzUsuń