.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

sobota, 20 czerwca 2015

Występy rano i wieczorem


Colin pracowicie spędził czas w Nowym Jorku - w czwartek rano odwiedził show "Kelly i Michael" (wywiad do obejrzenia tutaj), a wieczorem pojawił się u Jimmy Fallona (z gościnnym udziałem kolegi z planu Vince'a Vaughna). Klipy można obejrzeć tu, a także tu i tu.

7 komentarzy:

 1. http://naekranie.pl/recenzje/detektyw-sezon-2-odcinek-1-2-i-3-recenzja-przedpremierowa

  OdpowiedzUsuń
 2. https://www.youtube.com/watch?v=Mdt4CFhYANw&feature=youtu.be&a

  OdpowiedzUsuń
 3. http://trove.com/a/Colin-Farrell-Don%E2%80%99t-Call-It-a-Comeback.PMRLF?utm_campaign=hosted&utm_medium=twitter&utm_source=sns

  OdpowiedzUsuń
 4. http://www.independent.ie/entertainment/movies/life-lessons-with-colin-farrell-dublin-actor-talks-family-marriage-and-movies-31308996.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe co nowego u Alicji bo ostatnio jak kamień w wodę się zapadła..;p Miki

  OdpowiedzUsuń
 6. http://www.popsugar.com/celebrity/Colin-Farrell-Talks-About-Being-Father-37743135

  OdpowiedzUsuń
 7. http://film.interia.pl/wiadomosci/news-zwierzenia-colina-farrella-jako-nastolatek-byl-podejrzany-o-,nId,1839911

  OdpowiedzUsuń