.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

sobota, 22 sierpnia 2015

Polska Edycja magazynu Men's Health

11 komentarzy:

 1. http://gwiazdy.wp.pl/galeria/5899609711534721/dziewczeca-bachleda-curus-na-spacerze-w-hollywood-zrobi-wreszcie-swiatowa-kariere.html

  OdpowiedzUsuń
 2. to smutne:

  "Niestety, popularność gwiazdy znacznie spadła po jej rozstaniu z Farrellem. Dziś aktorka opisywana jest przede wszystkim jako była partnerka gwiazdora i matka jego drugiego dziecka. Tak zresztą podpisane zostały najnowsze zdjęcia przedstawiające Bachledę-Curuś w jednej z hollywoodzkich kawiarni. Choć w turkusowej spódnicy prezentowała się świetnie, żałujemy, że zamiast relacji ze spaceru, nie możemy przeczytać o jej sukcesach zawodowych."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tych strat zawodowych i wizerunkowych się nie da odrobić, nie wierzę. :(

   Ona chyba zostanie "baby mamą" na wieki. :(((((

   Usuń
  2. Spokojnie się da odrobić, tylko trzeba zmienić politykę wizerunkową...

   wystarczy wziąć przykład z Cieleckiej, Dorocińskiego,,,,

   Usuń
  3. w życiu za Chiny ludowe. Oni a) zawsze REGULARNIE grali dlatego zamiast o życiu prywatnym z mediami rozmawiali o pracy, b) nie byli nigdy AŻ TAK na tapecie (nawet Cielecka w najlepszym dla plotkarzy okresie czyli w trakcie związku z Chyrą).

   Usuń
  4. A jako "baby mamę" opisała ją agencja amerykańska, także nawet jeśli w Polsce zmieni politykę wizerunkową to w USA nie będzie to miało żadnego odzewu. :(

   Usuń
  5. myślę, ze za bardzo się przejmujecie tym określeniem..

   Usuń
  6. bo ona jest z tylko tego znana, w USA niestety. I nie dziwmy się potem Korwinowej i Wellman...

   Usuń
  7. no cóż z czego jest znana w stanach, tego to ja nie wiem, bo nie czytam tamtejszej prasy...

   za to w Polsce nasze media z tego sobie robią temat... bo to się sprzedaje..
   szkoda, że sama zainteresowana nie ma chęci tej sytuacji przeciąć...

   Usuń
  8. ale chyba widziałaś, jak podpisała amerykańska agencja zdjęcia? A Alicja jedynie istnieje w mediach zagranicznych jako komentarz do wywiadów Colina, gdzie dziennikarze piszą jak się nazywają matki jego dzieci. I to tyle.

   Usuń
 3. to chyba nadinterpretacja. ;)

  http://irishpost.co.uk/colin-farrell-turkey-sandwiches-matter-more-to-me-now-than-sex/

  OdpowiedzUsuń