.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

wtorek, 29 września 2015

Alicja opowiada o nowej roli w serialu

Każdego dnia ukazują się wywiady przeprowadzone w trakcie spotkania z obsadą "7 rzeczy..." w Łazienkach. Dziś na stronie Party.pl możemy dowiedzieć się sporo ciekawostek o roli Alicji w serialu Amazona "EDGE". Z krótkich wypowiedzi wynika, że będzie to bardzo intrygująca postać. Czekamy na listopadową premierę.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Alicja Bachleda (@alicjabc)

12 komentarzy:

 1. Świetnie opowiedziała Alicja o tej scenie kaskaderskiej.Trzymamy kciuki ,żeby były dalsze odcinki,bo czuję,ze to będzie coś fajnego

  OdpowiedzUsuń
 2. a tu jest wspomniany wybuch. Znajdźcie Alicję. :)

  http://tbivision.com/wp-content/uploads/2015/09/Edge-the-Loner-2.jpg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Alicja w takiej westernowej sukience,uwielbiam takie klimaty

   Usuń
  2. Tylko współczuć tego "padania". Mam nadzieję, że przy nagrywaniu tej sceny wystarczył tylko jeden "pad".

   Usuń
  3. Anno
   To chyba nie TEN wybuch. Z tego co powiedziała Alicja wynikało, że pół miasteczka wzięło i wybuchło, a tu tylko jakieś małe "pum", a w dodatku Alicja pada w towarzystwie. Mówiła, że była najbliżej wybuchu, a na zdjęciu tak to nie wygląda, więc to mi się nie zgadza.

   Usuń
 3. jeśli ktoś marudzi, że wywiady sa w kawałkach to jutro bedzie miała okazję obejrzeć wersję dłuższą - pong pong Alicja Bachleda - Ewa Wojciechowska

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. sorry Hala miało być ping pong

   Usuń
  2. właśnie oglądam z Romą Gąsiorowską-nawet spoko.

   Usuń
 4. tu jest link do wywiadów dotychczasowych można zobaczyć czego się można spodziewać
  https://www.youtube.com/playlist?list=PLh5jPytpmHh_RYl51Br5OxUV_z0qBYRgm

  OdpowiedzUsuń
 5. ogromna szkoda, że te wywiady tak pokawałkowane, bo przez to, ze pytania się powtarzaja, to się ma wrażenie, że TO JUŻ SŁYSZAŁAM...
  a tu w każdym z wywiadów coś mozna znaleźć nowego

  OdpowiedzUsuń