.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

sobota, 12 września 2015

Alicja w Krakowie

Dzisiejszy FAKT donosi, że Alicja jest w Polsce, o czym wiemy, że biega w Krakowie, o czym nie wiedziałyśmy, ale już wiemy... nawet pojawiła się analiza tego w czym biega i jakie są koszty jej sportowego stroju ;) aha, jest jeszcze wiadomość, że Alicja zagra w polskim filmie, jej co-star będzie Mikołaj ROZNERSKI. Coś nam ćwierka, że film wyreżyseruje Ryszard Zatorski, a producentem jest MTL Maxfilm , uprzedzamy, że to nie są informacje potwierdzone.

3 komentarze:

 1. https://instagram.com/p/7gJ80YPCnf/?tagged=alicjabachledacurus

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaka sympatyczna kompanija .... Aż miło patrzeć na te dziewczyny...wydaje się , że między nimi panuje fajne porozumienie.
   kinga

   Usuń
  2. https://instagram.com/p/7gCi8DS1mf/?tagged=alicjabachledacurus

   Usuń