.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

piątek, 18 września 2015

Facebook, Instagram...

A oto krótki (niepełny!) przegląd aktywności Alicji na Facebooku i Instagramie. Cieszymy się z takiej liczby zdjęć i czekamy na jeszcze. :)

13 komentarzy:

 1. Ala jest ładna ale przy tym nudna i powtarzalna, gdyby tylko miała charyzmę i wrzuciła na luz, nie bała się uśmiechnąć pełną twarzą z emocjami, pozwolić sobie na swobodne ruchy nie zawsze ustylizowane zyskałaby dużo więcej też jako aktorka, ale mimo to dobrze się na nią patrzy :) Pati

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. błagam... nie oceniajcie nigdy rozmówcy po takim montowanym i super krótkim wywiadzie...
   ten był tak pocięty, ze został tylko ogryzek na antenie

   Usuń
  2. w sumie to zapowiedź tego wywiadu powodowała, ze można się było czegoś spodziewać ciekawego, a wyszło jak na onecie - tytuł sobie, a tekst sobie

   Usuń
  3. nie było ani o filmie kręconym, ani o serialu-choć Alicja sama zaczęła o nim mówić i ewidentnie była gotowa do rozmowy nt. zawodowe. A ja bym chciała wiedzieć czemu miała być chuda, skoro gra ciężarną. Żenujący brak przygotowania i researchu dziennikarki. Szkoda, a wystarczyło jakby Burzyńska weszła na tag "Alicja" na stronie cohalicja.blogspot.com i poczytała ostatnie teksty.

   Ale po co skoro można pytać o pierdoły, które nie wymagają żadnego przygotowania??

   Usuń
  4. Nie chodzi o ten wywiad, bo go nawet jeszcze nie widziałam, ale ogólnie, o sesje, zdjęcia itp, Ala wygląda za każdym razem jakby się po prostu bała, bała nie wiem czego ale widać że ciągle pamięta o kamerze, powstrzymuje i waży i mierzy starannie słowa i emocje, to mi jakoś przeszkadza ale poza tym spoko, przynajmniej nie poprawia urody botoksami i innymi świństwami jak typowe celebrytki. Pati

   Usuń
  5. to zobacz ten wywiad, w porównaniu z poprzednimi, niebo a ziemia

   Usuń
 2. a w Gdyni

  W związku ze śmiercią reżysera Marcina Wrony odwołujemy na Festiwal Polskich Filmów Fabularnych uroczystość CZERWONEGO DYWANU. Obecnie trwają prace nad zmianą scenariusza gali zamknięcia.

  OdpowiedzUsuń
 3. no to macie 3 minuty 50 sekund razem ze wstępem

  http://pytanienasniadanie.tvp.pl/21699418/dawno-niewidziana-w-polsce-alicja-bachledacurus

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. już zrobiłam posta z linkiem jakby co. :)

   Usuń
 4. Jak ślicznie Alicja wygląda na zdjęciu po lewej stronie (w czerwonej sukience). Aż przyjemnie na nią patrzeć.

  Powinna więcej się uśmiechać, ale znając realia zdaję sobie sprawę, że i w prasie i w necie i tak pokazywane są tylko te jej zdjęcia na których wyszła niezbyt korzystnie. Przykre to.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam wrażenie, że tym razem Alicja jest inna, bardziej pewna siebie, uśmiechnięta. Wraca dawna Alicja?

   Usuń
  2. Moim zdaniem to jest całkiem nowa Alicja, pewna siebie, świadoma swojej kobiecości, radosna, spełniająca się. Miłość, mam na myśli kazdy rodzaj miłości, spowodowała , że rozkwitła.
   Kiedyś Alicja myślała i postępowała tak, aby inni byli z niej zadowoleni... taka troche niewolnica w stylu , co inni powiedzą, czy nie zmartwi , nie rozczaruje kogokolwiek. Tak to widzę i mam nadzieję ,że ta opinią nie uraziłam Alicji.
   kinga

   Usuń
 5. Widziałam obydwa wywiady i faktycznie Alicja wrzuciła na luz, pewnie dlatego że wraca do gry i poczuła wiatr w żaglach, oby miała regularnie więcej pracy bo widać że jej służy i jest w końcu pewniejsza siebie, go Ala go! Pati

  OdpowiedzUsuń