.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

poniedziałek, 12 października 2015

Colin w drodze do Londynu

Colin i jego ekipa dzisiaj opuścili Dublin i przenieśli się do
Londynu, tu ich czeka trochę pracy przy okazji udziału LOBSTERA w London Film Festival, zanim to jednak się wydarzyło społeczeństwo dało znać, ze miało okazję spotkać aktora.. Po lewej zdjęcie jeszcze z hotelu, a po prawej z lotniska. Colin chyba nie miał szans obejrzeć jak reprezentacja Irlandii przegrywa z Polską, na pocieszenie zostają im baraże... Dodamy, ze w hotelu w którym zamieszkali w Dublinie mieszkała tez reprezentacja Niemiec. I z Irlandią przegrała...

3 komentarze:

  1. https://instagram.com/p/8t7bJbl_mb/

    OdpowiedzUsuń
  2. https://twitter.com/STOPAIDS/status/653634858107957248

    OdpowiedzUsuń
  3. to dlatego sie tak spieszyli do Londynu...

    OdpowiedzUsuń