.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

poniedziałek, 12 października 2015

Getty Gallery - London - UNAIDS

W Getty Gallery w Londynie odbyło sie spotkanie dla mediów poświęcone walce z AIDS.W Galerii od 9 października można oglądac  jest wystawę GRIT&GLAMOUR, pełną zdjęć Elizabeth Taylor w różnych sytuacjach. wystawę zorganizowano przy współpracy z The Elizabeth Taylor Trust and The Elizabeth Taylor AIDS Foundation (ETAF) . Aktorka jak wiadomo była bardzo zaangażowana w walkę z AIDS i  po jej śmierci Fundacja działa nadal. Na dzisiejszym spotkaniu obecni byli i głos zabierali Annie Lennox i Colin. Mowa była o międzynarodowej akcji 90-90-90, jest to plan kontroli HIV/AIDS na świecie.

3 komentarze:

  1. http://www.zimbio.com/photos/Colin+Farrell/Annie+Lennox/Elizabeth+Taylor+AIDS+Foundation+STOPAIDS/BhHzntVbKyO

    OdpowiedzUsuń
  2. https://www.pottermore.com/news/colin-farrell-walks-into-a-room

    OdpowiedzUsuń
  3. http://www.image.net/elizabethtayloraidsfoundation

    OdpowiedzUsuń