.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

wtorek, 6 października 2015

Z siostrą i bratem na spektaklu

Colin zaczyna swoje promocyjne obowiązki  - premiera Lobstera tuż tuż, dlatego plan zdjęciowy w Londynie idealnie się w to wpasowuje... Wczoraj Colin przyleciał do Dublina i dziś z bratem i siostrą poszedł na spektakl do Bord Gais Energy Theatre.
O ile we wrześniu dominowała Alicja teraz Colin ją dogoni w ilości postów...

1 komentarz:

  1. http://www.independent.ie/style/celebrity/celebrity-news/family-affair-for-colin-farrell-as-he-visits-dublin-show-with-lookalike-siblings-claudine-and-eamon-31589899.html

    OdpowiedzUsuń