.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

sobota, 28 listopada 2015

Dublin, na koncercie U2

Kiedy my się zastanawiamy gdzie się ukrywa Colin, on się nam objawił w Dublinie, na koncercie swoich przyjaciół z U2. Colin był, to to nie jego obecność odnotowano na pozycji pierwszej, przebił go przede wszystkim Matt Damon...A na drugim zdjęciu widać go w tle a na pierwszym planie Bono i Steve Garrigan z zespołu Kodaline

6 komentarzy:

 1. a Alicja w Krakowie, w białych spodniach..

  OdpowiedzUsuń
 2. https://www.instagram.com/p/-oJFSnBbWr/

  OdpowiedzUsuń
 3. http://www.eastnews.pl/pictures/subject/id/01146587/section/news/

  OdpowiedzUsuń
 4. https://www.instagram.com/p/-t-HbOSVL1/?taken-by=colinjfarrell

  OdpowiedzUsuń
 5. http://lollipop.com.ng/blog/colin-farrell-has-gray-temples-now-still-really-hot-or-losing-it/

  OdpowiedzUsuń
 6. http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3341550/Colin-Farrell-strips-shirtless-reveal-muscular-body-emerges-yoga-class.html?ITO=1490&ns_mchannel=rss&ns_campaign=1490&utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed

  czyżby wrócił do LA ... 6 grudnia ma być w Londynie ciekawe

  Asia

  OdpowiedzUsuń