.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

niedziela, 10 stycznia 2016

Alicja na Foreign Language Film Symposium

Dziś wieczorem w Los Angeles zostaną rozdane Złote Globy. Jednak gala główna to nie jedyna uroczystość organizowana przez HFPA (czyli hollywoodzkie stowarzyszenie korespondentów zagranicznych). Jednym z wydarzeń towarzyszących było organizowane wczoraj Foreign Language Film Symposium. Była to dyskusja twórców filmów nominowanych w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Alicja na swoim instagramie umieściła zdjęcie z sympozjum (w towarzystwie znajomego dziennikarza Husama Sam Asi).
Foreign Language Film Symposium
Foreign Language Film Symposium
Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Alicja Bachleda_Official (@alicjabc)

5 komentarzy:

 1. Alicja zamieściła a potem usunęła zdjęcie na instagramie tatuażu upamiętniającego Davida Bowiego.."Love Love Love", ktoś skomentował napis -mogę kochać ale zależy czyja to skóra- i zdjęcie zniknęło, czy to było fopa ?? było przynajmniej oryginalnie ..RIP D.Bowie, Roksana

  OdpowiedzUsuń
 2. https://twitter.com/thejournal_ie/status/686971162438402048

  OdpowiedzUsuń
 3. http://businessetc.thejournal.ie/google-dublin-rising-1916-2543958-Jan2016/?utm_source=twitter_self

  OdpowiedzUsuń
 4. Heather Humphreys: 'Colin Farrell was a real patriot. He agreed to do the voiceover for the Google 1916 online tour for nothing'

  https://twitter.com/RMcGreevy1301/status/686991302798536705

  OdpowiedzUsuń
 5. a tu wyjaśnienie co to za rocznica:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_wielkanocne

  OdpowiedzUsuń