.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

wtorek, 23 lutego 2016

Mój gust filmowy - Filmweb

O ile na rozmowę z Krzysztofem Ibiszem trzeba poczekać do marca, to MÓJ GUST FILMOWY - czyli trwający osiem minut monolog Alicji o filmach można zobaczyć już...

6 komentarzy:

 1. niepotrzebnie tak Alicja się stresowała... Swoją drogą-oglądałam wczoraj parę odcinków z tego cyklu m.in. Agnieszkę Grochowską i Olgę Bołądź - zwłaszcza z Grochowską Alicja ma zbieżny gust, natomiast "Król lew" i "Niekończąca się opowieść" powtarza się chyba u nich trzech - ale to pewnie pokoleniowe doświadczenie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na nagraniu jest rok 2015 - może Alicja to nagrała w wrześniu lub październik ub.r.
   ada

   Usuń
  2. nie sądzę, prędzej Filmweb jeszcze nie zmienił daty na swoich planszach.

   Usuń
 2. https://www.periscope.tv/w/aZyhWDFXZ0tnelZib2tRdlB8MXluSk9uT1ZCRXJHUoKXPa3ikdZ8rA58ZHi8GnguQnxAApDsoNO3--bEV_yz

  OdpowiedzUsuń
 3. Męczyłam się patrząc na miny Alicji. Ona ma straszną nerwicę. Jąka się, nie panuje nad mimiką a jest przecież aktorką, powinna umieć zagrać spokojną czy wyluzowaną przez 10 minut swojej wypowiedzi.
  NN

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i to zupełnie nie było powodu do takiego stresu. Nie wiem jak aktorka może tak panikować na widok kamery. :(

   Usuń