.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

czwartek, 10 marca 2016

Alicja w Twoim Stylu

Już jutro w kioskach pojawi się kwietniowy "Twój Styl", a na okładce zagości Alicja. Zobaczymy, co tym razem opowie nam w wywiadzie.

12 komentarzy:

 1. http://www.tvguide.com/tvshows/the-late-late-show-with-james-corden/episodes/690784/

  The Late Late Show With James Corden

  Season 1, Episode 164

  March 17, 2016

  Colin Farrell; Wanda Sykes; Jack Hanna. Also: Demi Lovato performs.

  Co Colin promuje? Bo Lobstera odwołali, bo dystrybutor upadł.

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kwietniowy-twoj-styl-z-kodami-rabatowymi-i-alicja-bachleda-curus-na-okladce

  OdpowiedzUsuń
 3. http://www.styl.pl/magazyn/news-alicja-bachleda-curus-po-dwoch-stronach-lustra,nId,2160952

  OdpowiedzUsuń
 4. Ktoś czytał całość? Jak refleksje po wywiadzie?

  OdpowiedzUsuń
 5. odnoszę wrażenie,że nie ma lekko.Kupiła przy Wawelu w kamienicy mieszkanie,które teraz dopieszcza a więc będzie miała swoje gniazdko. Henio najlepiej grałby w gry komputerowe ale ma szlaban. Rodzice pozwalają mu godzinę dziennie grać. Niechętnie chodził(i)do szkoły w sobotę i niedzielę ponieważ omijają go zabawy i koledzy. To tak ogólnie

  Jas

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam Twój Styl i czytałam wywiad, więc wg mnie Alicja bardzo dobrze sobie radzi. Co do dzieci, jak i u nas, zachwyt grami ( moim zdaniem sa pozytywy i negatywy, jak we wszystkim :trzeba dokonywac odpowiednich wyborów), fast foodami i colą, spotkania rówiesnicze i mama i tata, którzy próbują to ogarnąć. Normalka, jak powiedzą ci co maja pociechy.Uczy dziecko dobrych manier ( nie krytykuj- nie uogólniaj, bo wszędzie sa dobrze i źle wychowane dzieci) .Na starość chciałaby osiąść w Polsce. Nie lubi amerykańskich Wiadomości, bo to rodzaj show.Mamy amerykańskie są bardzo egzaltowane (Alicjo uważaj, co mówisz), bardzo zwariowane na punkcie swoich pociech.
  Sympatyczny wywiad, takie ciepło , optymizm i pewność siebie zauwazam u Alicji. Bardzoe się cieszę dla niej.
  W poprzednią Wielkanoc Alicja wydała śniadanio- obiad na 25 osób ( rodacy i nie tylko). kinga

  OdpowiedzUsuń
 7. Mówi też o swojej rodzinie, klanie Bachledów, że nie podziela stanowiska , co do kwestii założenia rodziny ( ślubu?). Mówi o dziadkach, dzieciństwie.
  kinga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kinga Alicja była zawsze pewna siebie ale w tym wywiadzie jest nuta smutku,tęsknoty i dla mnie nie zrozumienia postawa do wychowania dziecka. Henry ma już prawie 6.5 lat a z polskim ma problem Podejrzewam iż popełniła gdzieś błąd a teraz jest już za późno aby to nadrobić. Sądzę również ,że ma ADHD więc trudno mu usiedzieć w miejscu.Mam znajomych w Anglii mają dwoje dzieci i są młodsze od Henia a są dziećmi dwujęzycznymi. Oczywiście nie mnie oceniać ale tak to odbieram. I jeszcze jedno wychodzi na to,że Alicję będziemy coraz częściej gościć tu w kraju i być może szybciej jak nam się wydaje wróci właśnie tu. Ona tam tak naprawdę jest samotna.

   obserwator

   Usuń
  2. Nie widze nic niewłaściwego w tym, że dziecko od razu nie jest dwujęzyczne, tak na maxa. Coś tam z języka ojczystego mamy łapie, więc nie jest źle. W swoim czasie, jak bedzie dziecko chcialo to będzie mówić po polsku. Dzisiaj dzieci w Polsce w szkole równolegle uczą się angielskiego, więc nie ma opcji, że sie nie dogada.
   kinga

   Usuń
 8. http://party.pl/newsy/bachleda-curus-o-zwiazkach-dlaczego-nie-ma-partnera-100338-r1/

  Mag

  OdpowiedzUsuń
 9. co do dwujęzyczności? to z kim on ma rozmawiać po polsku? oprócz Alicji?

  obserwator napisał, ze ma znajomych w anglii i dzieci sa dwujęzyczne... moze dlatego, ze ich ojciec jest na miejscu i też próbuje polskiego...
  oglądam Żony Hollywood - czy tam dzieci wszystkie mówią po polsku idealnie?
  najfajniejsza bohaterka według mnie Eva rich świetnie mówi po polsku, a jej dzieci i mąż się uczą wspólnie języka, rozumieją co Eva do nich mówi po polsku
  ale czy używają polskiego na co dzień?
  nie
  chyba dzięki występowi w programie ich znajomość polskiego się polepszyła

  OdpowiedzUsuń
 10. http://fashionpost.pl/eos-jak-powstala-nowa-kolekcja-bizuterii-w-kruk/

  OdpowiedzUsuń