.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

piątek, 25 marca 2016

Paparazzi 23 03 2016 Los Angeles

Tym razem aktor został przyłapany w stroju raczej wskazującym na wyjście na ćwiczenia. Nas dziwi, że niektórych naszych czytelników taki strój u ludzi ze showbiz w LA szokuje, czemu dają upust w komentarzach... Bardzo dziwnych komentarzach... Ale cóż widocznie oni na siłownię, czy na jogę, w sytuacji gdy do przejścia mają jedynie krótki dystans do samochodu, przebierają się jak na wielkie wyjście... może za jakiś czas dojrzeją do tego, że strój sportowy wystarczy.... a tu jeszcze na temat tej porcji zdjęć

2 komentarze:

  1. http://www.eastnews.pl/pictures/subject/id/01160393/section/news/
    z 24.3.

    MM

    OdpowiedzUsuń
  2. od kiedy pije colę?

    OdpowiedzUsuń