.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

sobota, 12 marca 2016

Wywiad dla Twojego Stylu

Wywiad potwierdził parę informacji, których prawdziwości nie byliśmy do końca pewni. Przede wszystkim tę ostatnią, o zakupie mieszkania w Krakowie.
Sesja do wywiadu jest sesja promocyjną kolekcji dla W.KRUK.
Zdjęcia Piotr Stokłosa, sesja odbyła w czasie pobytu w Polsce przy okazji premiery filmu 7 RZECZY

30 komentarzy:

 1. ad B
  wiemy od momentu publikacji, ale szanujemy prywatność

  OdpowiedzUsuń
 2. sesja moim zdaniem została zrobiona w lutym br., a nie wrześniu.

  OdpowiedzUsuń
 3. https://www.instagram.com/p/BBu1zffIanW/?taken-by=sylwiamakeup

  przecież to wtedy robiono tę sesję.

  OdpowiedzUsuń
 4. jak już jest post poświęcony wywiadowi to ja mam do Alicji mały apel:

  czy można skończyć już tematykę "zupy"? A można prosić o więcej info nt. projektów zawodowych?

  Pisze w swoim imieniu, ale może jest jeszcze ktoś kto ma już serdecznie dość wywiadów o tematyce kulinarnej itp.? Chyba z aktorką powinno się głównie rozmawiać o rolach i innej kreatywnej działalności, jeśli taką prowadzi? Wszystko jedno co, byle nie kulinaria, dobrze??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Alicja sobie bez was poradzi. Fani Alicji, jak ja, maja bezpośredni kontakt za pomoca instagrama a i nie tylko. Skoro osoba Alicji , jako aktorka i kobieta ,nie spełnia waszych oczekiwać, to możecie zwrócić sie w strone osoby, która wam to zapewni. Aktorek u nas i na świecie jest multum.
   To taki mały apel do Cohalicji od kingi.
   kinga

   Usuń
  2. Anno, O to samo prosili już fani na instagramie Alicji więc się nie powtarzaj albo raczej nie powtarzaj raczej tych którzy o tym już pisali, weź też zajmij się lepiej innymi tematami..
   Uśka

   Usuń
  3. Wiem o co prosili fani na instagramie i uważam, że można to powtórzyć tutaj (BTW, były to znakomite komentarze).

   A Alicja nie jest Magdą Gessler, żeby opowiadać o swojej kuchni. Mnie to np. wcale nie interesuje, a już na pewno nie w trzecim wywiadzie w którym to czytam...

   Usuń
  4. ok,to niech dziennikarze też wykażą się inwencją i wyobraźnią i pytają o inne tematy jeśli nie o pracę, bo nie od dziś wiadomo jak się czyta i słucha dziennikarzy prasy czy portali kobiecych że do profesjonalnej treściwej dziennikarki im sporo brakuje. Płytkie tematy w stylu a jak się czujesz a jak się masz a co porabiasz. Tak t ? jako marka kiedyś, ma się większe oczekiwania niż ładna okładka i ładne zdjęcia. uśka

   Usuń
  5. coś mnie ucięło w środku, po prostu rozmowę w stylu co porabiasz, czy jesteś rodzinna to można sobie na twitterze poprowadzić, od pisma TStyl który jest a może był?? kiedyś marką powinno się mieć większe oczekiwania, tyle ;) Uśka

   Usuń
 5. Kingo,
  jeśli masz bezpośredni kontakt z Alicją, to zapewne te kontakty zaowocowały jakąs wymiana zdań, wiec może będziesz tak miła i przekażesz nam cos interesującego, będziemy ci bardzo wdzieczne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim bezpośrednim kontaktem jest jej instagram, mnie on satysfakcjonuje. Jesli wam nie odpowiada, nic prostszego dać sobie spokój z osoba Alicji, albo lepiej DAJCIE JEJ SPOKÓJ.
   Mnie zupa i górale interesują , interesuje tez praca Alicji, żeby było jasne. Nie traktuje jej jak gwiazdy, rozrywanej w hollyłudzie, bo ona siebie tak nie przedstawia. Dla mnie to jest JASNE. Jesli wam aktualny stan , miejsce w którym Alicja sie znajduje, nie "wystarcza ", to poszukajcie sobie obiekt, który waszadowoli i ewentualnie wróćcie do Alicji , jeśli będzie GWIAZDĄ. Na ten czas jej nie zaczepiajcie, bo wasze zachowanie pachnie ( idąc tropem kulinarnym) bezczelną arogancją.

   kinga

   Usuń
  2. droga Kingo, to teraz odłóż na bok swoje "mieszane" uczucia wobec bloga,

   a postaraj sie tak zupełnie obiektywnie powiedzieć, skąd do tej pory czerpałaś informacje dotyczące zawodowych dokonań Alicji?
   czy masz jakies zastrzeżenia do informacji w postach?
   bo to jest nasze zasadnicze stanowisko,
   w postach, nie w komentarzach oczywiście!

   Usuń
  3. Owszem, czerpałam informacje i uczyłam z waszego bloga, który na początku był "naszym", byłyśmy tam wypisane po kolei jako fanki. Dziś wiem , że to nie było to co myslałam, ale sentyment pozostał i nie moge zgodzić się na " dowalanie " Alicji, wymuszanie nie wiadomo czego, domaganie sie efektów jej pracy. Pracje tyle na ile może i ze względów osobistych i obiektywno- zawodowych. Efekty sa jakie są, a są publiczne na tyle na ile moga. Alicje cieszy to co ma. KONIECiKROPKA. Nic wam sie nie nalezy, bo to nie bar z szybką obsługą.
   kinga

   Usuń
  4. wielka obraza, bo pytam dlaczego AKTORKA skupia się w wywiadach o sprawach domowo-lajfstajlowych.

   Rzeczywiście, nie powinnyśmy jej pytać o tak niedyskretne kwestie jak kariera i sprawy zawodowe...

   A o tym, że można i należy pytać świadczy choćby bardzo dobry wywiad dla Wirtualnej Polski sprzed paru tygodni. Tylko że tamten miał o wiele mniejszy zasięg odbiorców.

   Ale co kto lubi-jeśli was to satysfakcjonuje to proszę bardzo. Gotujcie razem z nią, tylko się nie dziwcie, że przez poważne media będzie traktowana jak zwykła celebrytka a nie poważana aktorka. Takie wywiady na pewno nie polepsza jej oceny. :(

   Usuń
  5. To co przeczytałam na instagramie było niesmaczne z waszej strony.
   kinga

   Usuń
  6. nic nie pisałam na instagramie.

   Usuń
  7. ale poparłaś
   kinga

   Usuń
  8. czy było tam napisane coś bulwersującego? Osoby, które zostawiły te dwa komentarze były kulturalne..

   Usuń
 6. Alicja co by nie zrobiła czy co by nie powiedziała tu w Polsce wzbudza olbrzymie zainteresowanie ale i też wielkie oczekiwania co do jej kariery na zachodzie. Dziewczyna radzi sobie jak może. Pogodzić karierę z wychowaniem dziecka jest niezwykle trudne.Podziwiam ją za wytrwałość i konsekwencje w tym co robi. Mam tylko zastrzeżenia co do jej nauki syna języka ojczystego. Ma utrudnione zadanie ale widać nie bardzo jej zależy na szybkim nauczeniu się przez syna. Ona jest tam sama osaczona przez Colina i jego rodzinę stąd też rezygnacja z nauki w soboty. Tu brak jej konsekwencji. Ona powinna jak najszybciej coś znaleźć do gry w Europie albo w Polsce i wyjechać na dłuższy okres z dzieckiem. To dobre będzie dla niej i niego.Alicja mówi to co chce i to ona decyduje o tym. Myślę,że patrzycie na nią inaczej niż przeciętny czytelnik, macie większe wymagania w stosunku do niej.Obserwuję wasz blog od początku jak powstał i wiem jakie są i były oczekiwania wobec niej.

  stały obser.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. calkowicie zgadzam sie z tym komentarzem ela

   Usuń
  2. ponieważ wchodzi w prywatnośc proponuję te dyskusję potem zarchiwizować, czyli to oznacza, że będzie na blogu jedynie w dniu dzisiejszym..

   pytanie pierwsze do stały obser.
   1. na jakiej podstawie uważasz, ze jest osaczona przez rodzinę F.?

   2. w jaki sposób ma sobie znaleźć coś do gry w Europie, albo w Polsce i wyjechać z dzieckiem?
   wtedy przecież nie będzie sie mogła dzieckiem opiekować, prawda?

   3. chętnie się dowiemy jakie były według ciebie nasze oczekiwania w stosunku do A. ?

   Usuń
  3. ABP
   od kiedy tak pilnujesz prywatności? nie przypominam sobie aby wcześniej przestrzegano tego rodzaju informacje.
   Colin jak i Alicja to osoby publiczne.Twój blog więc robisz co uważasz i niech tak zostanie a mnie już tu nie będzie jak wielu wcześniejszych z tym blogiem związanych

   obserwator

   Usuń
  4. od dłuższego czasu pilnujemy prywatności i dlatego mamy blog otwarty i zamknięty

   zawsze możesz dyskutować z nami bardziej swobodnie na blogu zamkniętym, zapraszamy

   Usuń
 7. http://www.eastnews.pl/en/pictures/subject/id/01158375/section/celebrities/

  OdpowiedzUsuń
 8. UWAGA!

  uprzejmie proszę osoby, które tu komentują
  a/ o podpis
  b/ stawianie przecinków
  c/ nie pisanie komentarzy z pozycji osoby, która wie wszystko najlepiej, zna tych, o których pisze, ewentualnie widziała to na własne oczy i dlatego chce się z nami tym podzielić...

  wybaczcie, ale czasem komentarze są tak głupie, ze aż wstyd, że się tu pojawiają...

  ponieważ walczymy z plotkami zamieszczanymi w tabloidach i na portalach, to nie będziemy tolerować bzdur pojawiających się w komentarzach

  więc niech nikogo nie dziwi, ze takie komentarze lądują w spamie

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy to możliwe ze Henry zagrał małą rolkę w 7RKNWOF?;) taki mały chlopiec zgubił się w mieście prosząc Rycerza o pomoc ;) bardzo podobny do Henry'ego.... oczywiście być może plotkuję ale wydał mi się podobny;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jesli chodzi ci o osobnika - okreslonego w obsadzie chłopczyk - to ma on swoje imię i nazwisko i już parę epizodów na koncie

   Usuń
 10. Czy ktos ma moze linka do calego wywiadu alicji gdzies online? byl bym wdzieczny :)

  OdpowiedzUsuń