.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

czwartek, 14 kwietnia 2016

Sesja i wywiady w Meksyku

Dolce & Gabbana postawili na rynek latino i dlatego nikogo nie powinna  dziwić wizyta w Meksyku. Tam przy okazji tygodnia mody Colin promował zapach marki Dolce&Gabbana. W ramach kontraktu reklamowego odbyła się sesja zdjęciowa i jak zwykle w takich sytuacjach do aktora ustawiła się kolejka wysłanników różnych mediów.

3 komentarze:

 1. http://www.vogue.mx/agenda/articulos/all-access-vogue-y-gq-conferencias-sobre-el-lujo/5988?utm_content=buffer362db&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 2. https://www.facebook.com/voguemexico/videos/vb.114634845223277/1090004234352995/?type=2&theater

  vid

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postarzał się już chopak...( jak my wszyscy ;) albo zmęczony ? w każdym razie spojrzenie jak i on cały nieco zmarnowany, Roksa

   Usuń