.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

poniedziałek, 11 kwietnia 2016

Światowa premiera trailera

Wczoraj podczas gali MTV MOVIE AWARDS rozdano nagrody i zaprezentowano trailery filmów  na które czeka widownia przyznająca nagrody, bo MTV Movie Awards to wyróżnienia, w których liczą się nie głosy krytyków, a sympatie widzów  MTV. Nagradzane zostają nie tylko najlepsze filmy i występy aktorskie, ale też… pocałunki oraz pojedynki. Jedną z tych oczekiwanych pozycji był trailer Fantastic Beasts and Where to Find Them

6 komentarzy:

 1. http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3533320/What-makes-Albus-Dumbledore-fond-Colin-Farrell-makes-appearance-new-trailer-Fantastic-Beasts-MTV-Movie-Awards.html

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.rte.ie/ten/news/2016/0411/781068-colin-farrell-simon-fitzmaurice/

  Ann

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no proszę, jakie ciekawe tutaj mamy fakty...

   Usuń
 3. http://www.gq.com.mx/actualidad/personajes/articulos/entrevista-colin-farrell-ponente-en-gq-all-access/6220

  Olo

  OdpowiedzUsuń
 4. http://www.unitedmags.com/cover-story-colin-farrell

  Zoe

  OdpowiedzUsuń
 5. pytanie za 5 punktór...

  kto jest bardziej rozpoznawalny w Polsce? a właściwie bardziej klikalny na plotkarskich portalach, zdobywca Oscara czy Złotego Globu?
  http://www.pudelek.pl/artykul/91399/colin_farrell_w_nowym_filmie_ze_swiata_harryego_pottera/

  OdpowiedzUsuń