.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

wtorek, 26 kwietnia 2016

THE AMERICAN SIDE premiera w NYC

Po pokazach w Buffalo teraz czeka nas otwarcie w Nowym Jorku, oto zapowiedź twórców filmu - Join us for Opening Night! Our talented cast will be in attendance including Greg Stuhr, Matthew Broderick, Alicja Bachleda, Grant Shaud, and more. Stick around after the show for a brief Q&A.
28 kwietnia - czwartek - godzina 20.00  IFC CENTER · New York

5 komentarzy:

 1. http://jbspins.blogspot.com/2016/04/the-american-side-niagara-noir.html

  OdpowiedzUsuń
 2. www.instagram.com/p/BEugThTNQTV/?taken-by=alicjabc

  smutna nasza dziewczynka

  Kkl

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymam kciuki. Today in movie theater Greenwich Village. New 323 Sixth Avenue at West Third Street New York City http://www.ifccenter.com/films/the-american-side/ Nancy

  OdpowiedzUsuń
 4. Review in The New York Times http://www.nytimes.com/2016/04/29/movies/the-american-side-review.html Nancy

  OdpowiedzUsuń
 5. Alicja na otwarciu w New York http://www.gettyimages.de/detail/nachrichtenfoto/actress-alicja-bachleda-attends-the-the-american-side-nachrichtenfoto/525695060 Nancy

  OdpowiedzUsuń