.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

środa, 18 maja 2016

Alicja na imprezie charytatywnej DKMS w Beverly Hills

Jak się okazuje, Alicja kontynuuje swoje wsparcie dla fundacji DKMS, która zajmuje się odnajdywaniem dawców szpiku dla chorych na białaczkę. Alicja przyjaźni się z współzałożycielką organizacji Kathariną Harf, a wczoraj pojawiła się na imprezie charytatywnej fundacji w LA.

7 komentarzy:

 1. Alicja taka jakaś ...jak zakochana... tak pieknie wyglada...
  kinga

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,20100466,colin-farrel-o-synku-z-alicja-bachleda-curus.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Info z facebookowego profilu Harpers Bazaar Polska
  "Już w piątek do sprzedaży trafi najnowszy, czerwcowy numer Harper’s Bazaar Polska! Tylko u nas aktorka Alicja Bachleda-Curuś opowiada o ciemnych stronach pracy w Hollywood, przyjaźni z mężczyznami i wychowywaniu synka."
  https://www.facebook.com/HarpersBazaarPolska/photos/a.377307222339108.93276.377306865672477/1075723929164097/?type=3&theater
  Gosiazone

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pania Alicja na okładce, btw
   Gosiazone

   Usuń
  2. super, chyba dopiero czwarta Polka-niemodelka na okładce HB, pierwsza od ponad 2 lat (poprzednio: Joanna Kulig, Kasia Smutniak i Edyta Bartosiewicz i to tyle)! :)

   Usuń
  3. wyjaśniło się zdjęcie w "słomie"

   Usuń
 4. Na zdjęciu wyżej wygląda jakby przed chwilą cebulę kroiła albo tęsknym wzrokiem wołała ..tylko o co a raczej może kogo ?
  aga

  OdpowiedzUsuń