.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

wtorek, 17 maja 2016

Colin promuje The Lobster u Ellen

Po dłuższej przerwie Colin pojawił się w show Ellen deGeneres. Promował najnowszy film, wspomniał też o swoich dzieciach. Z ciekawostek- Henry mówi z amerykańskim akcentem i gdyby miał prawo głosu, to wybrałby Hillary Clinton. :)

6 komentarzy:

 1. http://www.justjared.com/2016/05/17/colin-farrells-six-year-old-son-doesnt-want-donald-trump-to-be-president/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieodpowiedzialny Ojciec, wmieszał 6-cio letniego syna w aktualną kampanię wyborczą USA.
   Mógł swoimi ustami powiedzieć kogo popiera,a nie wyręczać się małym synkiem.
   Max

   Usuń
  2. Dzieci są bardzo bystrymi obserwatorami ... z drugiej strony bieżąca kampania prezydencka w Stanach jest tak " brudna", ze to było nierozwazne
   kinga

   Usuń
  3. Ja nie twierdzę,że Henio tego nie powiedział. Colin jako rozważny Ojciec, nie powinien tego ogłaszać na forum publicznym, bo w ten sposób naraża dziecko na niechęć, zwolenników Trumpa, np.w szkole.
   Max

   Usuń
 2. http://film.interia.pl/wiadomosci/news-pitbull-niebezpieczne-kobiety-pierwszy-klaps,nId,2204246

  OdpowiedzUsuń
 3. https://www.instagram.com/p/BFjTdO3tQQ3/

  na imprezie DKMS

  Tobias

  OdpowiedzUsuń