.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

środa, 25 maja 2016

U Kimmela

Colin Farrell razem z obstawą został "zdjęty" pod studiem ABC gdzie nagrywano Jimmy Kimmel Live! . Nie obyło się bez zdjęć ze społeczeństwem...

2 komentarze:

 1. Jedno nas martwi... blog istnieje długo i wydawało nam się, że stali bywalcy powoli łapią, że aktor ma zawsze w sytuacjach oficjalnych, czyli:
  wyjściach na czerwony dywan podczas premier
  w czasie sesji zdjeciowych
  w czasie junketów
  oraz występów w studiach telewizyjnych
  towarzystwo w postaci agenta, osobistego asystenta, specjalisty od PR i ekipy zajmującej się jrgo wizerunkiem

  ktoś , kto do tej pory tego nie rozumie, widocznie jest albo całkowicie odpowrny na wiedze, albo po prostu nie chce tego przyjąc do wiadomości

  ale jesli ktoś jest chętny by sie przekonać jak to wszystko wyglada polecamy serial albo film Entourage czyli Ekipa

  OdpowiedzUsuń
 2. Colina tata się żeni, Colin będzie świadkiem-źródło Kimmel

  OdpowiedzUsuń