.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

sobota, 23 lipca 2016

GLAMOUR pyta - Alicja odpowiada

9 komentarzy:

 1. http://party.pl/newsy/alicja-bachleda-curus-film-pitbull-ja-odmienil-3226-r22/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. felieton Agnieszki Rylik o filmie, bez Alicji, ale fajne obrazki z planu
  http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/rylik-na-planie-nowego-pitbulla,207690.html

  OdpowiedzUsuń
 4. ulżyło ci, czujesz się bardziej dowartościowana
  Max

  OdpowiedzUsuń
 5. 14:13 już nieaktualne, proszę usunąć
  Max

  OdpowiedzUsuń
 6. na temat Pitbulla
  Pitbull" stanie się trylogią

  Film, który wyświetlono także podczas lipcowego spotkania w OKF-ie, okazał się przebojem. Tylko w ciągu dziesięciu dni od premiery zgromadził w kinach ponad pół miliona widzów. Wraz z takim zainteresowaniem szybko pojawiły pytania o kolejny serial albo kontynuację serii.

  - Patryk Vega wymyślił sobie taką trylogię. Pierwszą część, czyli właśnie "Pitbull. Nowe porządki" zrobił niemal z samymi facetami. Druga część -"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" jest już gotowa, czeka na premierę. Od września zaczynamy prace nad kolejną, męską częścią. Nie nam jeszcze tytułu. Potem prawdopodobnie przejdziemy do kręcenia serialu. Gdyby w filmie Patryk chciał rozwinąć wątki dotyczące wszystkich bohaterów, z Barszczykiem i Gebelsem na czele, całość musiałaby trwać osiem czy dziewięć godzin. Serial daje możliwość dogłębnego ukazania postaci - mówi Michał Kula.

  Już wiadomo, że premierę filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" zaplanowano na 11 listopada. Niestety, Barszczyka tym razem nie zobaczymy na ekranie (powróci dopiero w finałowej części trylogii). W obsadzie znalazły się za to m.in. Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda- Curuś, Joanna Kulig i Anna Dereszowska.
  Cały tekst: http://czestochowa.wyborcza.pl/czestochowa/1,48725,20450892,czestochowski-aktor-michal-kula-zapowiada-kolejne-czesci-pitbulla.html#ixzz4FRXZQtjB

  OdpowiedzUsuń
 7. http://www.cheatsheet.com/entertainment/netflix-new-releases-coming-august-2016.html/?a=viewall

  OdpowiedzUsuń
 8. http://www.sfp.org.pl/blog,137,23493,1111,1,Box-Office-Polska-Podsumowanie-I-polrocza-2016.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a to Alicja grała główną rolę, że jest wymieniona? Bo nie zauważyłam. ;)

   Usuń