.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

niedziela, 30 października 2016

Halloween Alicji i Henry'ego

Zgodnie z amerykańską tradycją w Los Angeles trwa rzeźbienie w dyni:

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Alicja Bachleda_Official (@alicjabc)
i dzieło zakończone:
Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Alicja Bachleda_Official (@alicjabc)

3 komentarze:

 1. https://cine.org/awards/#75307
  kinga

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.radiozet.pl/Rozrywka/O-tym-sie-mowi/Wywiad-z-Patrykiem-Vega.-Patryk-Vega-o-Pitbull.-Niebezpieczne-Kobiety-00031224

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To w ogóle ciekawe - w Stanach chyba do dziś nie powstał film "na serio" gdzie głównymi bohaterkami jest grupa policjantek i kryminalistki (bo jednak takie Aniołki Charliego to raczej czysta rozrywka). I nie jest to film niszowy, niezależny, tylko grają w nim znane aktorki. Czyli jednak w czymś jesteśmy bardziej postępowi niż Hollywood, kto by pomyślał. :))

   Usuń