.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

poniedziałek, 17 października 2016

Kolejna odsłona

tym razem - bluzka - Robert Kupisz,
tak wrzucamy zdjęcie po zdjęciu z magazynu i nie rozumiemy
dlaczego nie ma nigdzie na oficjalnych stronach zdjęć z festiwalu w LA, a zwłaszcza zdjęć z pokazu BREATHE...
czyżby nie było powodu do pochwalenia się,
a przynajmniej do zakomunikowania ludziom,
że czasem grywa sie w krótkich filmach, które dostają nagrody...

13 komentarzy:

 1. A MOŻE BY JAKIEŚ INFO O NOWYCH ROLACH ALBO NOWYCH ZAJĘCIACH ALICJI ? BO CIĄGLE TO SAMO, NUDA I STAGNACJA MM

  OdpowiedzUsuń
 2. najwyraźniej jej nie zalezy by zainteresowanych jej dokonaniami zawodowymi dopiescić

  OdpowiedzUsuń
 3. i jeszcze jedna uwaga, może się mylę,
  ale przynajmniej w mediach ma sie wrażenie, że festiwal w LA to imprezka coraz mniejszej rangi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nic dziwnego - przaśność i klimaty wczesnych lat 90. biją po oczach...

   Usuń
 4. www.facebook.com/ritamadewithlove/photos/a.1539074646395510.1073741844.1534766453492996/1603472596622381/?type=3&theater
  piekna kobieta
  kinga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tylko piekna, niestety

   Usuń
  2. Może i miałaby coś więcej do zaprezentowania ale w LA nie ma dla niej miejsca takiego jakiego byśmy jej życzyli. Istnieje w niszy filmowej bo jest zbyt nieśmiała, powolna i mało ekspresyjna, cały czas się kontroluje i to widać, niech realizuje się w czymś innym może niech coś zacznie pisać ? scenariusze, książki ? Roksana

   Usuń
  3. Robi to co chce i jak chce i jak umie i nie można sie wtracac w jej życie . Trzymam za nia kciuki.
   kinga

   Usuń
  4. Dobrze że można wyrazić jeszcze chociaż swoją opinię i pobożne życzenia ;p Roksa
   P.S zdolna jest dziewczyna zna kilka języków,odważna, w dzieciństwie tyle nagród i pochwał, jej rodzice a zwłaszcza mama na pewno miała wielkie nadzieje, dlatego teraz to gwałtowne zwolnienie tempa i cisza po zauważonym debiucie w Stanach powoduje konsternacje..w aktorstwie może już "wiele" nie osiągnie (talent ma przeciętny) ale chciałabym ją widzieć w czymś innym co spowodowałoby ze było by o niej po prostu głośniej za oceanem i u nas.

   Usuń
  5. zdolna... obawiam sie, ze ona jest z tych których się okresla ogólnie zdolny i to ogólnie stanowi problem, bo w rzeczywistości to oznacza przeciętność.
   Języki? Ile tych języków zna dobrze? piosenkarka? niby spiewa, ale pewnie w naszych talent show by przepadła na samym poczatku, Malarka? Ano maluje jak taki co to malowanie obrazów to jego hobby, I wreszcie film. Przeciez wiemy, że aktorka z niej żadna, bo gdyby była aktorką toby zrobiła wszystko by grać, a nie udawać, że chce grać. Modeling? no tu gdyby nie nazwisko i ta cała otoczka sensacyjna, nikt by w morzu świetnych lasek na nia nie zwrócił uwagi. W sumie biedna, ładna, za ogólnie zdolna dziewczyna, która nie potrafi znaleźć pomysłu na siebie. pozdrawiam realistka.

   Usuń
  6. coś w tym jest, niestety.

   Usuń
 5. Czekam i czekam na jakieś nowe projekty. W końcu taki talent nie może się marnować! Projekty Roberta Kupisza znam jedynie z https://www.showroom.pl. Fajnie zobaczyć, że docenia się polskich projektantów. :)

  OdpowiedzUsuń