.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

wtorek, 25 października 2016

Spotkanie z reżyserami

Nie będziemy udawać, bo nie oto chodzi, więc przyznajemy, ze mamy żal do Alicji, że nie dotrzymuje słowa. Deklarowała "otwarcie na społeczeństwo" w mediach społecznościowych, ale jakoś jej to nie wychodzi. no ale od czasu do czasu, albo my na jakieś info trafimy, albo nam ktoś z Was podeśle i dlatego możemy opublikować kolejnego posta, choć opowiada o wydarzeniu, które już jakiś czas temu było... to akurat odbyło się w ramach festiwalu Polskich filmów w LA.

3 komentarze:

 1. No przeciez będzie promować Niebezpieczne kobiety i bywać na odpowiednich imprezach czyli coś wiadomo, poza tym pewnie niewiele sie dzieje stąd ta cisza o której już pisałam, Roksa

  OdpowiedzUsuń
 2. http://cinema.pl/aktualnosci/artykuly/7901-pot%C4%99%C5%BCny-materia%C5%82.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Recenzja Niebezpiecznych kobiet.

  http://natemat.pl/193277,widzialam-nowego-pitbulla-predko-tego-nie-zapomne-vega-oddal-glos-kobietom-i-przeszedl-samego-siebie

  OdpowiedzUsuń