.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

środa, 2 listopada 2016

The Beguiled - 3, 2, 1...AKCJA


5 komentarzy:

 1. Widząc aktorów w najnowszym "Pitbullu", jestem przeświadczony, że dla kilku z nich ten film również stanie się trampoliną. Nie mogę się doczekać zderzenia widowni z Alicją Bachledą-Curuś, która w mojej ocenie stworzyła prawdopodobnie najlepszą rolę w tym filmie. Ciekaw jestem, jak zareagują ludzie, którzy nie są entuzjastami jej talentu aktorskiego.

  Czytaj więcej na http://facet.interia.pl/meskie-tematy/news-patryk-vega-nic-nie-jest-w-stanie-mnie-ruszyc,nId,2300562#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  OdpowiedzUsuń
 2. Informacja z Fanpage'a Mai Ostaszewskiej:

  Maja Ostaszewska Premiera warszawska 9.11, poznanska 10.11 a krakowska 11.11 Do kin w calej Polsce wchodzi 11.11

  OdpowiedzUsuń
 3. Onet recenzuje:

  http://film.onet.pl/recenzje/pitbull-niebezpieczne-kobiety-baby-sa-jakies-silne-recenzja/dpck3p

  Siłą filmu, oprócz dynamicznej akcji i zabawnych dialogów, korzystających nie tylko z przestępczej grypsery, jest też aktorstwo. Wiadomo, Grabowski, Ostaszewska czy Cielecka… Ale jest też Alicja Bachleda Curuś w jednej ze swoich najbardziej dramatycznych ról. Reżyser, zanim zaprosił aktorki na plan, zaprowadził je na spotkanie z ich pierwowzorami. Nie zaszkodziło, a zapewne pomogło.

  OdpowiedzUsuń
 4. https://cojestgrane.pl/polska/pomorskie/starogard-gdanski/wydarzenie/3bkj/pitbull.-niebezpieczne-kobiety/jest

  OdpowiedzUsuń
 5. http://film.onet.pl/wiadomosci/pitbull-niebezpieczne-kobiety-duze-zainteresowanie-przedpremierowymi-pokazami/evd456

  OdpowiedzUsuń