.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

czwartek, 10 listopada 2016

Mama promuje film, syn u taty na planie

W zasobach agencyjnych pojawiły się zdjęcia z planu filmu THE BEGUILED, Datowane na 9 listopada. Na niektórych zdjęciach ojcu towarzyszy syn. wygląda na to, że Colin łaczy promocję BESTII  nie tylko z planem filmowym w Orleanie - w tym czasie obsada BESTII była w Toronto - ale tez z opieka nad synem.

5 komentarzy:

 1. https://www.instagram.com/p/BMoflixj3Cm/

  OdpowiedzUsuń
 2. https://www.instagram.com/p/BMpGs-Pj7WU/?taken-by=czaja_wyczaja

  OdpowiedzUsuń
 3. http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3924992/Nicole-Kidman-sports-1860s-Western-dress-films-Beguiled-Elle-Fanning-Colin-Farrell.html

  OdpowiedzUsuń
 4. http://theplaylist.net/kind-felt-nauseous-reading-colin-farrell-talks-yorgos-lanthimos-next-film-killing-sacred-deer-20161111/

  OdpowiedzUsuń
 5. a Marcin Dorocinski jest głosem Colina w Fantastycznych bestiach. Dobrze dobrani. :)

  OdpowiedzUsuń