.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

wtorek, 15 listopada 2016

Przez Frankfurt - z kadrą skoczków, a potem do LA

Nie ze skoczkami oczywiście, bo nasza kadra poleciała do Norwegii, ale wygląda na to, ze przynajmniej część trasy pokonali razem - potem skoczkowie do Lillehamer a Alicja do LA .

5 komentarzy:

 1. Czyżby Norwegian via Oslo? Ten lowcost co wykorzystał rozwód Brada Pita do reklamy lotów do LA? Tak tylko żartuję. Gosiazone

  OdpowiedzUsuń
 2. fragment z wywiadu - onetu

  pyt - Domyślam się, że miałaś wiele propozycji różnych sesji, także rozbieranych. Nigdy cię nie kusiło, by wziąć udział choć w jednej?

  odp - Nie… Nie bardzo to rozumiem, powiem szczerze. Jest parę rzeczy, których nie rozumiem, a wśród nich są rozbierane sesje.

  pyt - Aktorki, które wzięły w nich udział, mówią, że mają pamiątkę na całe życie.

  odp - Przecież sama sobie mogę zrobić takie zdjęcie. Będzie szybciej i taniej. [śmiech]

  i komentarz, a własciwie prośba do Alicji...

  Alicjo, sama powiedziałaś, że bedzie szybciej i taniej jak sama zrobisz fajne foty, jedną z takich fajnych wrzuciłas własnie na swój oficjalny profil...

  i my Cię prosimy wrzucaj ich więcej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj ABP, chciałaś zachęcić i teraz Alicja milczy od dwóch tygodni. :DD

   Usuń
 3. https://www.instagram.com/p/BLe-N6AjuaY/?taken-by=polaristhemovie

  OdpowiedzUsuń
 4. Skoczkowie latają, to znak, że zima idzie. :)

  OdpowiedzUsuń