.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

poniedziałek, 13 lutego 2017

Z dublerem

W sieci pojawiły się oficjalnie zdjęcia i trailer filmu, dlatego teraz będzie mozna pokazac więcej ciekawostek z planu. To zdjęcie z dublerem Colina, a właściwie z jednym z dublerów, bo jest jeszcze dubler kaskader. Caldo zastepował aktora w niektórych scenach tej części filmu, gdy bohater jest po amputacji nogi.

15 komentarzy:

 1. https://www.instagram.com/p/BQhoTCiBHxX/?taken-by=bella_project_by_cyron

  OdpowiedzUsuń
 2. Na meczu Waszyngtonu było ponad tysiąc polskich kibiców. Co się działo po zakończeniu spotkania? Marcin Gortat ubrał się garnitur i przyszedł do naszego sektora. Był do dyspozycji rodaków, ten czas poświęcił tylko dla nich. Dla kibiców zatańczyły też wrocławskie czirliderki. Później przenieśliśmy się do jednego z klubów. Było w nim zorganizowane specjalne after party tylko dla zaproszonych gości z Polski. Na marginesie muszę powiedzieć, że Alicja Bachleda-Curuś świetnie tańczy. Fajna, luźna atmosfera panowała do późnych godzin nocnych. Z Marcinem miałem okazję rozmawiać kilka razy, jest to osoba bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi. A w Waszyngtonie dodatkowo dbał o swoich gości, troszczył się o każdy detal.

  Czytaj więcej: http://www.expressbydgoski.pl/sport/a/w-piec-dni-piec-meczow-dj-gambit-po-powrocie-z-usa,11795114/

  OdpowiedzUsuń
 3. https://www.instagram.com/p/BQkFYmXBQtf/

  OdpowiedzUsuń
 4. http://m.weibo.cn/status/4072875004796611#&gid=1&pid=1

  OdpowiedzUsuń
 5. a kieeeeedy wreszcie nowa rola Alicji ja się uprzejmie zapytuję??? rok mija.

  OdpowiedzUsuń
 6. Rzeczywiście u Alicji przestój.. od 13.02 żadnego nowego postu w rubryce ;) Roksa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dlatego sobie działamy tutaj,
   http://hollywoodprzyciaga.blogspot.com/

   może to nam da obraz rzeczywistych polskich szans na karierę miedzynarodowa
   a przy okazji pokaże co sie dzieje na naszym "rynku"

   Usuń
  2. Jak myślicie, Magdalena Lamparska ma szanse na karierę 'większą' w Hollywood niż Alicja ? Jak oceniacie 'wagę' jej dotychczasowych ról, u boku m.in. Jessiki Chastain itp. ? Roksa

   Usuń
  3. ona ma dość specyficzny typ urody, więc jak na taki typ urody będzie zapotrzebowanie to może jakąś propozycję dostanie

   Usuń
  4. nazywam ten typ roboczo: "kumpela głównej bohaterki". ;)

   W "Poradach na zdrady" została obsadzona nie po warunkach, co trzeba docenić, bo rzadko mamy w polskich filmach komercyjnych główne bohaterki odbiegające od standardu klasycznej piękności w rozmiarze 34/36. ;))

   Usuń
  5. ma rodzinę w LA, bywa tam często, bierze udział w castingach,
   jak duża to rola zobaczymy
   na razie gra w polskim serialu, więc wybrała czasową stabilizację finansową

   Usuń
  6. w dodatku recenzja jej najnowszego filmu...hmmm...
   https://www.youtube.com/watch?v=Jgp-3YTbRoI

   Usuń
 7. Ten film jest durny do bólu, jak można robić w dzisiejszych czasach XXI wiek, co to już tyle się kina widziało, wie, rozumie? tak dennego gniota ? Jak szanujący się ? aktorzy mogą chcieć grać w tak przerysowany sposób całkowicie durne sytuacje i dialogi ? Dziwię się po prostu. Szczerze dziw mnie bierze.. Roksana

  OdpowiedzUsuń