.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

poniedziałek, 6 marca 2017

Gelson's nocą

Kiedyś bardzo popularna miejscówka paparazzi, ostatnio jednak nie mieliśmy okazji oglądać Colina na zakupach  - jak widać dalej wybiera swoje ulubione delikatesy.
UPDATE - WSZYSTKO JEDNAK WSKAZUJE NA TO, ŻE TO NIE SĄ NOWE ZDJECIA, TYLKO OSTATNIO TRAFIŁO DO ZASOBÓW AGENCJI. JESLI TAK JEST, TOBY OZNACZAŁO, ŻE NASZE MEDIA NIE SPRAWDZAJĄ SWOICH ŹRÓDEŁ...


16 komentarzy:

 1. Danica i siostra Colina maja napompowane usta i wręcz są odrażające
  zdjęcia wyglądają na stare

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety agencja nie uzupełniła oferty datą wykonania,
   wiadomo tylko że pojawiły się na East news w tym tygodniu

   Usuń
  2. nie wiem, mnie się zdaje teraz że to może być stare. :(

   Usuń
  3. diabli wiedzą, na zdjęciach z tej imprezy charytatywnej z 25 lutego ma zadatki na taki zarost jak ze zdjecia z Gelsona, więc całkiem możliwe, że to zrobione w zeszłym tygodniu, przed samym wylotem do Hamburga

   Usuń
 2. http://www.pomponik.pl/plotki/news-alicja-bachleda-curus-przezyla-dramatyczne-chwile,nId,2365222

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Artykuł niskich lotów ale pokazali by chociaż jej dom, ciekawa jestem jak mieszka MM

   Usuń
 3. przekaz dnia - a raczej głuchy telefon
  Alicja Bachleda-Curuś przeżyła dramatyczne chwiLe - POMPONIK

  ALICJA BACHLEDA-CURUŚ CUDEM PRZEŻYŁA KATASTROFĘ! TO BYŁA STRASZNA TRAGEDIA - jastrząb post

  OdpowiedzUsuń
 4. http://loungemagazyn.pl/aktorstwo-forma-transu/

  było, ale tu bardziej przyjazny w formie link

  OdpowiedzUsuń
 5. bonjour. this pictures was taken in august 2014 in los angeles.friendly sophie (colin farrell only news)

  OdpowiedzUsuń
 6. http://www.screendaily.com/news/distribution/curzon-swoops-on-hot-trio-including-colin-farrell-nicole-kidman-drama-deer/5115828.article

  OdpowiedzUsuń
 7. https://www.instagram.com/p/BRsY6hUF85r/?taken-by=czaja_wyczaja

  OdpowiedzUsuń
 8. On April 24, 2017 at 8:00 p.m., the feature film 'Polaris' will be showing at Cinemark 18XD at the Howard Hughes Promenade as part of the Silicon Beach Film Festival, and will be open to the public.
  Polaris is a pure drama in which a psychologically traumatized war photographer is locked in a desperate struggle to protect her secrets from her husband and escape her inevitable return to the Middle East.
  The drama stars acclaimed international stars Alicja Bachleda (Ondine, Trade, September Eleven 1683) as ‘Baran’; and Bahram Radan (Ice Age, The Wooden Bridge) as ‘Poorya’; and American-born actor Coby Ryan McLaughlin (Parenthood, Graceland) as ‘Daniel’. The cast also includes Elisabeth Röhm (Angel, Law & Order, Heroes) as Daniel’s wife, ‘Christine’ and Roya Taymourian (The Willow Tree, Women’s Prison, The Music Man) as Baran's mother.
  "Alicja Bachleda skillfully and authentically portrays the silent struggle of Baran, a half-Persian journalist who leaves behind the war-torn countries of the Middle East, only to live in the ongoing aftermath of the trauma."
  ~ Movie-Blogger

  OdpowiedzUsuń
 9. https://www.goss.ie/featured/jamie-dornan-colin-farrell-take-action-end-puppy-farming-ireland-100668?utm_source=twitter&utm_campaign=article&utm_medium=web

  OdpowiedzUsuń
 10. http://www.indiewire.com/2017/03/yorgos-lanthimos-colin-farrell-amazon-tv-drama-oliver-north-1201795329/

  OdpowiedzUsuń