.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

środa, 1 marca 2017

Wiosna idzie...


5 komentarzy:

 1. a to moi drodzy jest przykład "nowej szkoły dziennikarstwa"

  czyli jak sie robi newsa z niczego, a raczej mając zdjęcie z instagrama

  Alicja Bachleda-Curuś jest jedną z najbardziej zapracowanych polskich aktorek i nie może narzekać na brak zajęcia. Gdy tylko jednak znajduje wolniejsze chwile, spędza je ze swoim synem, 7-letnim Henrym. Zabiera go ze sobą na mecze koszykówki i sporo z nim podróżuje. Tym razem gwiazda wybrała się z nim na skalistą, ale piękną plażę. Widoki robiły wrażenie, nie tylko ze względu na krajobrazy, ale też bardzo zgrabne nogi aktorki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie sprawdzalam ale strzelam że plotek lub jarząbek bo oni w tym celują (jeszcze Party ale oni rzadko o niej piszą)

   Usuń
  2. * jastrząbek ale na to samo wychodzi

   Usuń
 2. "Alicja Bachleda-Curuś jest jedną z najbardziej zapracowanych polskich aktorek"

  Hihi

  OdpowiedzUsuń
 3. http://www.vip.de/cms/ed-sheeran-colin-farrell-jane-fonda-co-diese-stars-werden-mit-der-goldenen-kamera-ausgezeichnet-4094632.html

  OdpowiedzUsuń