.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

piątek, 28 kwietnia 2017

Specjalny odcinek Demakijażu

W długi weekend, a konkretnie 1 maja o godz. 14.00 w Polsat Cafe będziemy wyemitowany specjalny odcinek "Demakijażu" poświęcony ciekawym miejscom w LA. Przewodniczkami będą m.in. Alicja, Iza Miko, Ewa Halina Rich i Natalia Safran. Odcinek nagrano we wrześniu 2016 r. A poniżej krótka zapowiedź:

9 komentarzy:

 1. kurcze, szczególnie znana jest z filu, który nigdy nie powstał

  OdpowiedzUsuń
 2. https://www.facebook.com/demakijazpolsatcafe/videos/672127862971740/

  OdpowiedzUsuń
 3. to było 31 tygodni temu...

  OdpowiedzUsuń
 4. dziwne, że tak w sumie bez reklamy

  OdpowiedzUsuń
 5. ależ ona pretensjonalna...nie da się panienki oglądać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest pretensjonalna tylko się denerwuje kiedy mówki i gestami mimiką próbuje to zniwelować i jakoś sobie pomóc w ten sposób. Basia

   Usuń
 6. LASKA, nie podpisałaś się pod komentarzem, administratorka bloga może go usunąć, chyba że...
  Iwona

  OdpowiedzUsuń
 7. https://www.ipla.tv/Demakijaz-moje-los-angeles/vod-8650809

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Że też nie zaprosiła ekipy do swojego domu, byłoby milej bardziej rodzinnie a tak chyłkiem szybciutko w przydrożnym barze ;p nadal zachowuje spooory dystans i ostrożność w stosunku do tego co może a czego nie podawać do prasy. Mikki

   Usuń