.

To co teraz oglądacie, to jest CO-H-ALICJA - NEWS.............. czyli krótko i treściwie. Same KONKRETY, ale ZA TO SPRAWDZONE KONKRETY . ZERO WYMYŚLONYCH HISTORYJEK w postach.
Dla zainteresowanych więcej i szerzej, na starej, dobrej Coalicji, ale UWAGA! - po otrzymaniu zaproszenia, bo to blog zamknięty.
By dołączyć do czytelników wystarczy napisać na nasz adres mailowy i zgłosić akces do grona blogowiczów.

I jeszcze jedno - KOMENTARZE!!! - ponieważ za treść komentarzy nie odpowiadamy, a niestety często pojawiają się komentarze o treści nie zasługującej na pozostawienie na blogu, dlatego KOMENTARZE NIE PRZYSTAJĄCE DO CHARAKTERU BLOGA BĘDĄ KASOWANE, z kolei KOMENTARZE BEZ PODPISU będą przenoszone do spamu. Wyjątek! - komentarze wyłącznie zawierające link.

czwartek, 6 kwietnia 2017

Z siostrą

Zdjęcia zrobione na parkingu przy Starbucks.

A Variety informuje o kolejnej roli Colina - tym razem będzie to film "Widows" u boku Violi Davis i Liama Neesona.

10 komentarzy:

 1. http://variety.com/2017/film/news/colin-farrell-widows-steve-mcqueen-viola-davis-1202023002/

  OdpowiedzUsuń
 2. czwarty zakolejkowany projekt jeśli dobrze liczę - 3 fabuły i serial. Wow, nieźle. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Alicja powinna brać przykład ;)

   J.

   Usuń
  2. Nie wymagajmy za wiele. Choć jeden film czy serial na razie wystarczy.

   Usuń
 3. chyba alicja nie zagra
  http://natemat.pl/205603,nowy-film-vegi-coraz-blizej-i-czuc-ze-to-bedzie-hit-dygant-warnke-zukowska-i-boladz-bohaterkami-botoksu

  OdpowiedzUsuń
 4. https://moviesroom.pl/z-ostatniej-chwili/filmy/12858-the-beguiled-jak-bezstresowo-nakrecic-intensywna-scene-seksu-sofia-coppola-zna-odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
 5. zazwyczaj unikam linkowania do artykułów z żółtej prasy Bauera ale tym razem warto sobie porównać dwa artykuły z tego samego wydawnictwa...

  1. "Dobry tydzień" tzw. katolicki tabloid opublikował dziś taki tekst:

  http://www.pomponik.pl/plotki/news-alicja-bachleda-curus-i-marcin-gortat-spedza-razem-wielkanoc,nId,2380160

  a w nim zdanie:

  "Te święta spędzam w Stanach, ze względu na szkołę syna, ale zawsze przygotowujemy tradycyjny koszyczek i idziemy do kościoła - zdradza Ala w rozmowie z "Dobrym Tygodniem"."

  2. "Twój styl", wywiad z Alicją, luty 2016

  http://www.styl.pl/raporty/raport-bizuteria-boginii-eos/artykuly/news-alicja-bachleda-curus-po-dwoch-stronach-lustra,nId,2160952

  A bywa pani w polskim kościele?

  - Tak, z okazji Wielkanocy. Te święta spędzam w Stanach, ze względu na szkołę syna i moje obowiązki. Zawsze idziemy z tradycyjnym koszyczkiem.

  Henio zna nasze rytuały: malowanie pisanek, śmigus-dyngus?

  - Zna. Nasze tradycje są fajne i zabawne, więc łatwo zachęcić do nich dziecko. Śmigus-dyngus uwielbia, malowanie pisanek również, choć przy tej pracy trzeba go zachęcić do skupienia, bo chłopcy szybciej się nudzą.

  A gdyby tak zajrzeć do pani wielkanocnego koszyczka. Da się w Los Angeles zdobyć polskie wielkanocne produkty?

  - Można sobie poradzić. W poprzednie święta organizowałam u siebie śniadanie, a właściwie obiad, bo w Los Angeles rzadko wstaje się wcześnie. Były jajka z sosie chrzanowym, sos tatarski, żurek, wędliny, bigos i... pierogi. Wiem, że nie są wielkanocne, ale mnie kojarzą się z Polską. Amerykańskich wędlin nie da się porównać do naszych, więc zamówiłam je przez internet w polskim sklepie w Chicago. Na moje przyjęcie przyszło 25 osób, także obcokrajowcy, których przekonałam do naszej kuchni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pytanie do redaktorów "Dobrego tygodnia" - ładnie to tak kłamać? Alicja z nimi nie rozmawiała, wyssany z palca artykuł oparty na zeszłorocznym wywiadzie, i tak działają media, niestety. :(

   Usuń
  2. teoretycznie w tym roku mogła im powiedzieć to samo, więc niekoniecznie ;) powtarzanie się i przewidywalność to akurat w stylu ABC ;)

   Usuń
 6. DVD Pitbull można kupić w pakiecie z Viva lub Newsweekiem.

  OdpowiedzUsuń